Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.01.2013

Arī Latgalē pabeigta Tele2 tīkla modernizācija

Labas ziņas Latgales reģiona iedzīvotājiem – Tele2 ir pabeidzis sakaru tīkla modernizāciju arī Latgalē, kā rezultātā Tele2 ātrgaitas mobilais internets ir pieejams jau 82% Latgales iedzīvotājiem!

 

Tīkla modernizācijas ietvaros Latgalē Tele2 nomainīja aparatūru esošajās bāzes stacijās, kā arī uzbūvēja 29 jaunas trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacijas. Rezultātā šī reģiona iedzīvotājiem ir pieejams vēl ātrāks mobilais internets ar plašāku pārklājumu un kvalitatīvāku balss pārraidi. Tagad Tele2 ātrgaitas mobilais internets ir pieejams ne tikai pilsētās, bet arī mazāk apdzīvotos pagastos un ciemos.
 

 

Komentējot Tele2 sakaru tīkla modernizāciju Latgalē, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova sacīja: “Latgales attīstība ir cieši saistīta ar jaunu tehnoloģiju ieviešanu. Man ir patiess prieks par to, ka Latgalē mobilo sakaru pakalpojumu apjoms palielinās, kas liecina tikai par to, ka reģions iet laikam līdzi, izmanto potenciālu un visas piedāvātās iespējas. Vēlos izteikt pateicību Tele2 par ieinteresētību reģiona nākotnē un piedāvātajām iespējām Latgales iedzīvotājiem.“

 

Preses konferencē Daugavpilī Tele2 kā dāvinājumu pasniedza divus planšetdatorus un bezmaksas mobilā interneta pakalpojumus Daugavpils bērnu namam-patversmei “Priedīte” un Daugavpils bērnu bibliotēkai “Zīlīte”, tādējādi nodrošinot šo iestāžu bērniem iespēju gūt papildu zināšanas un prasmes ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību.

 

 

Tele2 tīkla infrastruktūras nomaiņa ir lielākais un nozīmīgākais projekts uzņēmuma darbības laikā Latvijā, un tā realizācijai Tele2 ir noslēdzis daudzmiljonu līgumu ar pasaulē vadošo telekomunikāciju iekārtu ražotāju Nokia Siemens Networks. Tīkla modernizācija tiks veikta līdz 2013.gada 2.ceturksnim un nozīmē to, ka Tele2 ne tikai ievieš jaunākās tehnoloģijas tīkla darbības nodrošināšanā, bet arī maina esošo bāzes staciju aparatūru, paralēli būvējot arī jaunas bāzes stacijas. Tele2 sakaru tīklu modernizācija jau pabeigta Vidzemē, Latgalē un Zemgalē. Pašreiz Tele2 maina tīklu Kurzemē, kam sekos Rīga, Jūrmala, Saulkrastu un Tukuma novadi.

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti