Biznesam  |  Blogs  |  RU
5.04.2018

App Store un Google Play lietotāji aplikāciju iegādei sāk tērēt vairāk

Gan iOS, gan Android lietotāji pagājušā gada nogalē un 2018. gada pirmajos mēnešos sākuši vairāk tērēt aplikāciju iegādei, izvēloties iztērēto summu iekļaut mobilo sakaru operatora “Tele2” ikmēneša rēķinā. iOS lietotāju vidējais mēneša rēķins par App Store pirkumiem veido 11,3 eiro, savukārt vidējais rēķins par Google Play iztērēto jau tradicionāli ir nedaudz zemāks – 9,60 eiro.

Strauji aug ne vien vidējais mēneša maksājums un viena pirkuma summa, bet arī to klientu skaits, kas par iegādātajām aplikācijām izvēlas maksāt ar “Tele2” ikmēneša rēķinu. “Esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar Apple un Google, kas mūsu klientiem ļauj taupīt laiku un būt drošiem par maksājumu kartes datu drošību. Klientam vairs nevajag pievienot savu bankas karti šīm lietotnēm un uzreiz veikt maksājumu par iegādātajām aplikācijām. Mainot iestatījumus, par iegādātajām aplikācijām var ērti samaksāt kopā ar mobilo sakaru pakalpojuma rēķinu. Jāatzīmē, ka gan Apple, gan Google pozitīvi novērtē mūsu ātro pakalpojumu apmaksu un precīzo darbu,” atzīmē “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.
 
Maksimālā summa, par kuru “Tele2” klients var iepirkties App Store vai Google Play, ir 50 eiro, savukārt viens pirkums nedrīkst pārsniegt 30 eiro.
 
Pārsteidzoši, ka pēdējā gada laikā starp pirktākajām aplikācijām vairs nav tikai spēles. Latvijas iedzīvotāji App Store un Google Play biežāk iegādājas saturu – mūziku, iespēju skatīties video un seriālus, kā arī lasīt grāmatas, bilžu apstrādes un dizaina izstrādes aplikācijas, kā arī iepazīšanās aplikācijas.
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti