TELE2 KOMPLIMENTI
MŪSU KLIENTIEM

Saņemt komplimentus vienmēr ir patīkami! Tieši tāpēc mēs radījām programmu “Tele2 Komplimenti” ar pārsteidzošiem piedāvājumiem no Tele2 un sadarbības partneriem, kas sagatavoti īpaši Tev.

SLĒPO DROŠI

35% atlaide aktīvās atpūtas ceļojumu apdrošināšanai

Baudi ziemas priekus pasaules labākajās slēpošanas vietās ar 35% atlaidi “Seesam” aktīvās atpūtas ceļojumu apdrošināšanai*. Apdrošināšanā iekļauts.
Piedāvājums spēkā līdz 31.03.2019.
*Apdrošināšanas tips: Slēpošana/Snovošana

SPORTO BRĪVI

30% atlaide jebkuram pirmajam abonementam

Neesi piesaistīts tikai vienam klubam! Izmēģini Sportlex vienoto sporta abonementu un sportot vairāk nekā 70 sporta klubos pa visu Latviju! Skaties Sportlex video šeit. Lejupielāde Sportlex aplikāciju un ievadi kodu.

Piedāvājums spēkā līdz 28.02.2019.

ABONĒ UN LASI

Īpašs piedāvājums žurnālu* 6 mēnešu abonementiem!

Abonē TOP žurnālus Latvijā! Izvēlies žurnālu* ekiosks.lv, pievieno to grozam un sadaļā Kuponu Atlaides ievadi saņemto atlaižu kodu. Atlaižu kods neattiecas uz pārējiem Izdevniecības Dienas Žurnāli izdevumiem.
Piedāvājums spēkā līdz 28.02.2019
*Piedāvājums attiecas uz žurnāliem Ilustrētā Junioriem, Ilustrētā Pasaules Vēsture, Ilustrētā Zinātne un UNA.

ĢIMENES ATPŪTAI

30% atlaide ģimenes biļetei Valmieras peldbaseina atpūtas zonā

Izbaudi atpūtu kopā ar ģimeni. Uzrādi saņemto kodu biļetes iegādes brīdī kasē. Ģimenes biļeti var izmantot 2 pieaugušie un 1 bērns vai 1 pieaugušais un 2 bērni, nosakot, ka bērns ir persona, kas nav sasniegusi 18 gadu vecumu. Vairāk par atpūtas zonu uzzini šeit.
Piedāvājums spēkā līdz 28.02.2019.

 

ATĻAUJIES
ATPŪSTIES

Īpaša cena nakšņošanai un 10% atlaide Dienas SPA

Izbaudi pelnīto atpūtu Baltic Beach Hotel & SPA. Rezervē nakšņošanu ar īpašo kodu www.balticbeach.lv un Dienas SPA vēlamo laiku, sazinoties ar Baltic Beach Hotel & SPA rezervācijas daļu.

Piedāvājums spēkā līdz 31.03.2019.

EXPRESS
REMONTS

50% atlaide pakalpojumam "Ārpus rindas remonts"

Kad svarīgs ir ātrums - negaidi rindā! Saņem 50% atlaidi populārāko Samsung un Huawei modeļu remontiem ārpus rindas. Saņemto kodu uzrādi MTTC klientu salonos TP "Alfa" un TC "Spice”.

Pakalpojuma standarta cena 10 EUR. Piedāvājums spēkā līdz 31.12.2019

DATU
KOPĒŠANA

50% atlaide informācijas pārnešanai uz jauno ierīci

Vēlies saglabāt savas bildes un kontaktus? MTTC meistari ar prieku Tev palīdzēs dublēt zibatmiņā svarīgākos datus Tavā jaunajā telefonā. Saņemto kodu uzrādi MTTC klientu salonos TP "Alfa", TC "Spice” un galvenajā servisā Mūkusalas iela 25. Piedāvājums spēkā līdz 31.12.2019
*Nosacījums – vecā ierīcei jābūt ir darba kārtībā.

TELE2 KINO
CETURTDIENAS

Mūsu klientiem ceturtdienās divas kino biļetes par vienas cenu

Piedāvājums spēkā visiem Tele2 un Zelta Zivitiņa klientiem, izvēloties divas biļetes par standarta cenu. Uzzināt vairāk.

Vēl neesi Tele2 klients?