TELE2 KOMPLIMENTI
MŪSU KLIENTIEM

Saņemt komplimentus vienmēr ir patīkami! Tieši tāpēc mēs radījām programmu “Tele2 Komplimenti” ar pārsteidzošiem piedāvājumiem no Tele2 un sadarbības partneriem, kas sagatavoti īpaši Tev.

ĢIMENES ATPŪTAI

30% atlaide ģimenes biļetei Valmieras peldbaseina atpūtas zonā

Izbaudi atpūtu kopā ar ģimeni. Uzrādi saņemto kodu biļetes iegādes brīdī kasē. Ģimenes biļeti var izmantot 2 pieaugušie un 1 bērns vai 1 pieaugušais un 2 bērni, nosakot, ka bērns ir persona, kas nav sasniegusi 18 gadu vecumu. Vairāk par atpūtas zonu uzzini šeit.
Piedāvājums spēkā līdz 28.02.2019.

 

BĒRNU
PRIEKAM

30% atlaide spēlēm un rotaļlietām*

Iepriecini bērnus svētkos ar jaunām rotaļlietām. Ievadi saņemto kodu iepērkoties BabyStore.lv mājas lapā sadaļā "Grozs", laukā "Kupona kods" vai uzrādi pirkuma brīdī veikala kasē. Piedāvājums spēkā līdz 30.12.2018.
*Atlaide attiecas tikai uz precēm, kuras uz doto brīdi ir pieejamas internetveikalā un veiklalos.

 

Ieskandinām rudeni ar Art of Riga jazz

Tele2 komplimentu programmā – pasaules līmeņa džeza koncerti ar 25% atlaidi

Apmeklē “Art of Riga Jazz” rudens sesijas koncertus. Ievadi saņemto kodu Biļešu serviss mājas lapā pie izvēlētā koncerta vai uzrādi pirkuma brīdī kasē. Uzzini vairāk.

Piedāvājums spēkā 30.11. - 14.12.

ATĻAUJIES
ATPŪSTIES

Īpaša cena nakšņošanai un 10% atlaide Dienas SPA

Izbaudi pelnīto atpūtu Baltic Beach Hotel & SPA. Rezervē nakšņošanu ar īpašo kodu www.balticbeach.lv un Dienas SPA vēlamo laiku, sazinoties ar Baltic Beach Hotel & SPA rezervācijas daļu.

Piedāvājums spēkā līdz 30.12.2018.

TELE2 KINO
CETURTDIENAS

Mūsu klientiem ceturtdienās divas kino biļetes par vienas cenu

Piedāvājums spēkā visiem Tele2 un Zelta Zivitiņa klientiem, izvēloties divas biļetes par standarta cenu. Uzzināt vairāk.

Vēl neesi Tele2 klients?