Nāc pie Tele2

VĒLIES KĻŪT PARTELE2 KLIENTU


*Ar šo Tu apliecini, ka vēlies, lai Tele2 ar Tevi sazinās, zvanot uz numuru, kuru norādīji. Lai saņemtu piedāvājumu, Tev jābūt šī numura īpašniekam.

Uzgaidiet...


TIKAI LABĀKAIS
MŪSU KLIENTIEM

FESTIVĀLS "RĪGAS RITMI"

Tele2 klientiem 25% atlaide

Sūti SMS ar tekstu RITMI uz numuru 1626, saņem atbildē atlaides kodu, uzrādi kodu „Biļešu Paradīzes” kasēs vai mājaslapā bilesuparadize.lv.

Koncerti: 29.06 – 01.07.2017.

Tele2 - par labi pavadītu laiku!

Divas kino biļetes par vienas cenu

Sūti SMS, saņem atlaižu kodu un ceturtdienās varēsi iegādāties divas biļetes par vienas cenu kinoteātros Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī un Valmierā!
 

Mūsu klienti jaunos produktus izmēģina bez maksas!

Mājas internets – 7 dienu izmēģinājuma periods

Labākais veids, kā pārliecināties, ka Tele2 mājas internets tev patiešām der, ir to izmēģināt. Piesakoties internetā, rūteri un SIM karti piegādāsim bez maksas visā Latvijā. 

Mūsu klienti jaunos produktus izmēģina bez maksas!

Internets izbraukumiem – 7 dienu izmēģinājuma periods

Labākais veids, kā pārliecināties, ka Tele2 internets tev patiešām der, ir to izmēģināt. Piesakoties internetā, rūteri un SIM karti piegādāsim bez maksas visā Latvijā. 

Mūsu klienti jaunos produktus izmēģina bez maksas!

Viaplay – 30+ dienu izmēģinājuma periods

Atvērtā televīzija - labākās filmas un seriāli bez reklāmām
Tumšajos vakaros izbaudi simtiem filmu, Latvijā un pasaulē populārākos seriālus, šovus un dokumentālos raidījumus, kā arī sirsnīgākās pārraides bērniem. Visas pārraides vari skatīties savā datorā, planšetē vai telefonā, kā arī ar Straumētāja palīdzību - televizorā.

Mūsu klienti jaunos produktus izmēģina bez maksas!

Megogo “Kino + TV” – 60 dienu izmēģinājuma periods

Atvērtā televīzija - labākās filmas, seriāli un TV kanāli
Megogo ir viena no populārākajām aplikācijām, kas Latvijā piedāvā plašāko kino saturu krievu valodā. Skaties telefonā, planšetē, datorā, televizorā, izmantojot jebkuru interneta tīklu Latvijā! 

 

Mūsu klienti jaunos produktus izmēģina bez maksas!

Straumētājs tavam televizoram – 60 dienu izmēģinājuma periods

Viens klikšķis un bilde uz lielā ekrāna!
Lieto Straumētāju un skaties Youtube, Viaplay, Megogo, Play2, RePlay un citu aplikāciju saturu ne tikai telefonā, planšetē un datorā, bet arī savā televizorā! Piegāde visā Latvijā bez maksas!