MOBILAIS
BIROJS

E-pasts, ofisa dokumenti, Skype, plaša datu glabātuve, dokumentu koplietošana un vienmēr produktīvs darbs.

MOBILITĀTE BIZNESĀ

24/7 Efektivitāte
24/7 piekļuve dokumentiem un Office programmatūrai, ļaujot īstenot biznesa mērķus jebkurā laikā un vietā un dalīties ar dokumentiem savā starpā.  
 
Ietilpīga failu krātuve
One Drive katram lietotājam nodrošina 1 TB krātuvi un 50 GB lielu Outlook pastkasti. Jums vairs nav jāiegādājas papildu serveri un jātērē nauda to uzturēšanai.
 
Datu drošība
Microsoft garantē piecu līmeņu datu aizsardzību. Dati būs drošībā arī, ja darba ierīce tiks bojāta vai nozagta.
 
 

IZVĒLIES atbilstošu licenci

Katram uzņēmumam ir atšķirīgas vajadzības, tādēļ piedāvājam izvērtēt un izvēlēties, kurš no Office 365 risinājumiem Tavam biznesam ir piemērotākais. 

Office 365
Business Premium

Pilnībā instalētas Office lietojumprogrammas
Office tiešsaistes versijas
Failu glabāšana un koplietošana, 1 TB
Biznesa klases e-pasts, kalendārs un kontaktpersonas, 50 GB
Neierobežotas tiešsaistes sapulces
Uzņēmuma sociālais tīkls

€ 10,50
par lietotāju / mēnesī (bez PVN)

Office 365
Business Essentials

Pilnībā instalētas Office lietojumprogrammas
Office tiešsaistes versijas
Failu glabāšana un koplietošana, 1 TB
Biznesa klases e-pasts, kalendārs un kontaktpersonas, 50 GB
Neierobežotas tiešsaistes sapulces
Uzņēmuma sociālais tīkls

€ 4,20
par lietotāju / mēnesī (bez PVN)

Tiešsaistes pakalpojumi

Office 2016 programatūra (tikai Business Premium licencei)
Izbaudiet pilnībā instalētu Office programmu priekšrocības Windows un Mac datoros. Katrs lietotājs Office programatūru var instalēt 5 ierīcēs.
E-pasts un kalendāri
Izmantojiet biznesa klases e-pastu un kalendāru ar visām iecienītākajām Outlook lietošanas iespējām, kurām varat piekļūt no datora vai interneta pārlūkprogrammas, izmantojot Outlook Web App. Katram lietotājam tiks piešķirta 50 GB liela pastkaste, kā arī iespēja nosūtīt līdz pat 150 MB lielus pielikumus.
Tiešsaistes konferences
Rīkojiet tiešsaistes sapulces ar audio un video atbalstu. Izmantojiet ērtības - ar vienu klikšķi kopīgojot ekrāna saturu, kā arī HD video konferenču nevainojamo kvalitāti.
Skype biznesam
Sazinieties ar citiem lietotājiem, izmantojot Skype biznesam un ar savu tiešsaistes statusu informējiet par savu pieejamību.
Office Online
Atveriet jaunus un rediģējiet esošus Word, PowerPoint, Excel u.c. dokumentus interneta pārlūkprogrammā.
Dokumentu krātuve un kopīgošana
Pakalpojums OneDrive katram lietotājam nodrošina 1 TB krātuvi un iespēju piekļūt dokumentiem no jebkuras vietas:
  • Kopīgojiet datus ar saviem sadarbības partneriem;
  • Nosakiet, kuri lietotāji var skatīt un rediģēt atsevišķus failus;
  • Ērti sinhronizējiet failus starp PC un Mac datoriem un citām viedierīcēm.
Grupu vietnes - Sharepoint
Rīkojiet tiešsaistes sapulces ar audio un video atbalstu. Izmantojiet ērtības - ar vienu klikšķi kopīgojot ekrāna saturu, kā arī HD video konferenču nevainojamo kvalitāti. Aktivizējiet ērtu piekļuvi dokumentiem un to kopīgošanu, izmantojot 10 GB pamata krātuvi.
Uzņēmuma sociālais tīkls
Yammer sadarbības programmatūra un biznesa lietotnes sniedz darbiniekiem iespēju savstarpēji sazināties, kopīgot informāciju grupās, šādi uzlabojot projektu norisi.

Visi Office 365 Business plāni nodrošina

Uzticamību
Esiet mierīgi, zinot, ka visi produkta pakalpojumi būs pieejami. To nodrošina Microsoft līgums, kas ar finansiālu atbildību garantē 99,9% pieejamību.
Drošību
Modernākie drošības standarti ar pieciem aizsardzības un aktīvas pārraudzības slāņiem garantē klientu datu neaizskaramību.
Ērta administrēšana
Lai ieviestu un pārvaldītu Office 365 visā uzņēmumā, nav nepieciešamas īpašas zināšanas IT jomā. Paši viegli varat pievienot un noņemt lietotājus dažu minūšu laikā, negaidot speciālistu palīdzību.
Pastāvīgus atjauninājumus
Visi Office lietotņu atjauninājumi ir iekļauti abonementā, un par tiem papildus nekas nav jāmaksā. Tiklīdz tiek ieviesti jauni Office 365 rīki vai to versijas, tie ir Jūsu rīcībā.
Konfidencialitāti
Jūsu dati pieder jums. Mēs nodrošinām jūsu datu un konfidencialitātes aizsardzību.


Vairāk informācija par Office 365 Business Premium šeit

Tele2 nodrošina

Profesionālu ieviešanu

Ieviešot pakalpojumu, nodrošinām ērtu un vienkāršu e-pastu datu pārnešanu, lai pāreja uz Office365 notiktu ātri un bez jebkādām problēmām. Office365 ieviešana norit trīs soļos: 1. solis – vajadzību apzināšana un dokumentēšana; 2. solis – personalizēta Office365 vides izveide un lietotāja iekārtu konfigurēšana; 3. solis – pārslēgšana un  datu migrācija.

Klientu atbalstu

Tele2 Office 365 lietotājiem nodrošina atbalstu par pamat Office 365 lietošanas aspektiem: lietošanas uzsākšana, lietotāju skaita/licenču izmaiņas, lietotāju migrāciju un e-pastu datu pārnešana. Mēs palīdzēsim jums uzsākt mākoņtehnoloģiju lietošanu ātrāk un efektīvāk! Gadījumā, ja jūsu uzņēmumā lietotājiem būs nepieciešama papildus apmācība jeb citi Office 365 pakalpojumi mēs labprāt sniegsim konsultācijas un palīdzību. Lai pieteiktos konsultācijai, sazinieties ar mums.

Ērtus norēķinus

Pakalpojuma izmaksas tiek iekļautas Tele2 pakalpojumu rēķinā, kas atvieglo apmaksu. Tele2 klientiem vienmēr ir pieejami īpaši piedāvājumi un visizdevīgākie risinājumi un jaunievedumi.

Tev vēl nav Tele2 internets birojam?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti