Savējiem izdevīgāk
24.02.2020

“Tele2” aicina uz “RIGA JAZZ STAGE 2020”

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage” notiks no 2. līdz 4. aprīlim kinoteātrī “Splendid Palace”. Par uzvarētāja titulu katrs savā kategorijā sacentīsies džeza vokālisti un džeza bundzinieki.
Par muzikāli iepriecinošu tradīciju jau kļuvusi iespēja “Tele2” klientiem saņemt 25 % atlaidi, iegādājoties biļetes uz “Riga Jazz Stage” koncertiem. Arī šogad, lai iegūtu atlaižu kodu, jāsūta īsziņa ar tekstu JAZZ uz numuru 1626. Atlaižu kods jānorāda, pērkot biļeti “Biļešu servisa” kasēs vai internetā.02.04. plkst. 19.00 – Konkursa koncerts
03.04. plkst. 19.00 – Konkursa fināls
04.04. plkst. 19.00 – Apbalvošanas ceremonija un JAMISON ROSS TRIO koncerts

“Tele2” visus džeza cienītājus aicina balsot par sev simpātiskāko mūziķi vietnē www.rigajazz.lv. To var izdarīt līdz konkursa pēdējai dienai. Rezultātā tas konkursa finālists, kurš būs ieguvis visvairāk balsu, saņems vērtīgu balvu – jaunākā modeļa viedtālruni. “Tele2” Skatītāju simpātiju balva ir balsotāju rokās!
Vēl kāds sevišķi spilgts džeza piedzīvojums mūzikas gardēžus gaida apbalvošanas ceremonijas vakarā – tās īpašais viesis būs “Grammy” balvas nominants, prestižā Teloniusa Monka (Thelonious Monk) konkursa uzvarētājs, komponists, dziedātājs un bundzinieks Džeimisons Ross (Jamison Ross) no ASV. Viņš piedalīsies arī konkursa žūrijas darbā un sniegs meistarklases.

Par šīgada konkursa žūrijas pārstāvi un pasākuma galveno mākslinieku Džeimisons Ross nav izvēlēts nejauši – viņš ir gan vokālists, gan bundzinieks, tādēļ pilnvērtīgi un kompetenti var spriest gan par dziedātāju, gan sitaminstrumentālistu sniegumu. Būtisks Dž. Rosa muzikālās biogrāfijas fakts ir tas, ka jau par savu pirmo albumu viņš tika nominēts prestižajai “Grammy” balvai. Stilistiski Džeimisons Ross ir saulainās un sirdsdziļās Ņūorleānas skolas pārstāvis, lai gan brīvi un droši jūtas visplašākajos džeza mūzikas ūdeņos.

“Džezā var iemīlēties,” pērn intervijā festivāla “Rīgas Ritmi” mājaslapai teicis Dž. Ross. “Es iemīlējos šajā mākslas formā, jo tā māca, kā radīt un izpaust sevi. Bet pāri tam visam bija zēns, kuram vienkārši patika spēlēt mūziku jebkādā iespējamā veidā. Mans pirmais albums ir tieši par to. Tajā ir bungu spēles un dziedāšanas saplūšana un autentiskuma meklējumi sevī. Un es tajā kaut ko atradu.”

Iespējams, ka tieši Rīgā Džeimisons Ross ieraudzīs nākamo potenciālo “Grammy” balvas nominantu, jo pasaules talantu šeit, kā jau ierasts, netrūks.
Konkurss “Riga Jazz Stage 2020” arī šogad norisinās divās kategorijās. Nemainīgi konkursam pieteikties tiek aicināti džeza vokālisti, bet gadu no gada mainās instrumentālā kategorija, kurā pieteikt dalību tiek aicināti ģitāristi, basisti, pianisti, bundzinieki, saksofonisti, trompetisti un trombonisti.

Noderīgas saites:
Konkursa tīmekļvietne: http://www.rigajazz.lv/lv/
Galvenā mākslinieka tīmekļvietne: https://www.jamisonrossmusic.com/

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

12.02.2021

Populārākie un ērtāk lietojamie video saziņas rīki uzņēmējiem

2020. gads bijis lielu izaicinājumu pilns daudziem uzņēmumam, liekot operatīvi transformēt līdzšinējo biroja dzīvi darbam attālināti. Pašiem darbiniekiem šīs pārmaiņas nenozīmē tikai ērto biroja krēslu apmainīt pret mīkstu dīvānu ar kaķi komplektā. Te ir runa par prasmi pielāgoties, apgūt jaunus risinājumus un veiksmīgi tos pielietot, lai arī attālinātā režīmā darba pienākumus izdotos paveikt kvalitatīvi un...
21.12.2020

Investējot 1 miljonu eiro, “Tele2” optiskajam tīklam Rīgā pieslēdzis bāzes stacijas

Mobilo sakaru operators “Tele2”, lai palielinātu 4G mobilā tīkla jaudu aptuveni desmit reizes, pieslēdzis jau 80% Rīgā esošas bāzes stacijas telekomunikācijas uzņēmuma “Tet” optiskā interneta tīklam. Galvaspilsētā, kurā ir vislielākais mobilo datu patēriņš absolūtajos skaitļos, ir izvietota aptuveni ceturtā daļa no vairāk nekā 1070 “Tele2” 4G bāzes stacijām. Kopējās šī...
7.12.2020

Pētījums: Covid-19 ietekmē par 20% palielinājies to uzņēmumu skaits, kas saviem darbiniekiem apmaksā mobilos sakarus

Mobilo sakaru operatora “Tele2” veiktā mazo un vidējo uzņēmēju (MVU) aptauja liecina, ka ir būtiski palielinājies to uzņēmumu skaits, kas visiem vai daļai darbinieku apmaksā mobilos sakarus. Salīdzinot ar šī gada sākumu, šādu uzņēmumu skaits ir palielinājies par aptuveni 20% un šobrīd jau 71% MVU visiem vai daļai darbinieku apmaksā mobilos sakarus.  
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti