Ātrākais mobilais internets Latvijā
31.01.2019

Gudrais birojs jau ir tagadne

Tech Pro Research dati rāda, ka 76% no darbiniekiem lieto kādu no viedā biroja ierīcēm. Visbiežāk tiek izmantoti videokonferences zvani. Savukārt WORKTECH Academy veiktais pētījums atklāj, ka aptuveni 90% no uzņēmuma lēmuma pieņēmējiem apsver iespēju savā birojā nākotnē izmantot kādu no viedajām tehnoloģijām. Iemesls visai racionāls – viņi tic, ka tās var palīdzēt uzlabot uzņēmuma darba vidi, produktivitāti un piesaistīt jaunus darbiniekus.

Kādas viedās tehnoloģijas visvairāk vēlas darbinieki? Visbiežāk aptaujā tiek minētas:

        1) pašregulējošais apgaismojums un logu žalūzijas;
        2) iespēja personalizēt apgaismojumu un siltumu savai darba vietai vai telpai.
        3) Cirkadian gaismas sistēma, kas atdarina dabisko apgaismojumu;
        4) gaismas un siltuma sistēma, kas automātiski pielāgojas laika apstākļiem un noslodzei.
Kā redzams, darbinieku vēlmes pārsvarā attiecas uz darba vides komfortu un labsajūtu. Savukārt vadītāju atbildes ir atšķirīgas – viņi tehnoloģijas daudz tiešākā veidā saista ar darba efektivitāti:
        1) aplikācija konferenču telpu rezervācijai;
        2) apspriežu telpu aprīkojums, kurās ekrāni darbojas sinhroni ar personīgajām viedierīcēm;
        3) galdu vai telpu sensori, kas sekotu līdzi to noslodzei;
        4) spēja personalizēt siltuma un gaismas iestatījumus.
Kad uzņēmēji būtu gatavi pārcelties uz viedajiem birojiem vai pārbūvēt esošos? Lielākā daļa respondentu minēja, ka tas varētu notikt turpmāko 3–4 gadu laikā.

Jāatzīmē, ka arī Tele2 biroja ēkā šobrīd norit aktīvi remontdarbi, lai pēc rekonstrukcijas birojs atbilstu wellbeing office jeb labsajūtas biroja pamatprincipiem. Tajā būs padomāts gan par apgaismojumu, ventilāciju un gaisa kvalitātes mērīšanu, gan par filtrētu ūdeni krānos, digitālajām tāfelēm, dažādām funkcijām piemērotām darba vietām un robotu biroja administrācijā.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

12.02.2021

Populārākie un ērtāk lietojamie video saziņas rīki uzņēmējiem

2020. gads bijis lielu izaicinājumu pilns daudziem uzņēmumam, liekot operatīvi transformēt līdzšinējo biroja dzīvi darbam attālināti. Pašiem darbiniekiem šīs pārmaiņas nenozīmē tikai ērto biroja krēslu apmainīt pret mīkstu dīvānu ar kaķi komplektā. Te ir runa par prasmi pielāgoties, apgūt jaunus risinājumus un veiksmīgi tos pielietot, lai arī attālinātā režīmā darba pienākumus izdotos paveikt kvalitatīvi un...
21.12.2020

Investējot 1 miljonu eiro, “Tele2” optiskajam tīklam Rīgā pieslēdzis bāzes stacijas

Mobilo sakaru operators “Tele2”, lai palielinātu 4G mobilā tīkla jaudu aptuveni desmit reizes, pieslēdzis jau 80% Rīgā esošas bāzes stacijas telekomunikācijas uzņēmuma “Tet” optiskā interneta tīklam. Galvaspilsētā, kurā ir vislielākais mobilo datu patēriņš absolūtajos skaitļos, ir izvietota aptuveni ceturtā daļa no vairāk nekā 1070 “Tele2” 4G bāzes stacijām. Kopējās šī...
7.12.2020

Pētījums: Covid-19 ietekmē par 20% palielinājies to uzņēmumu skaits, kas saviem darbiniekiem apmaksā mobilos sakarus

Mobilo sakaru operatora “Tele2” veiktā mazo un vidējo uzņēmēju (MVU) aptauja liecina, ka ir būtiski palielinājies to uzņēmumu skaits, kas visiem vai daļai darbinieku apmaksā mobilos sakarus. Salīdzinot ar šī gada sākumu, šādu uzņēmumu skaits ir palielinājies par aptuveni 20% un šobrīd jau 71% MVU visiem vai daļai darbinieku apmaksā mobilos sakarus.  
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti