55" / 55PUS7810/12
Pieejams tikai Tele2 centros
Pieejamība Tele2 centros
Krāsa
Iekārtas specifikācija
Iekārtas specifikācija
Apraksts
Apraksts
Vēlos pirkt
Uz 0% nomaksu
24 mēneši
21 mēnesi
18 mēneši
15 mēneši
12 mēneši
9 mēneši
6 mēneši
3 mēneši
0
Numura veids
Esošais Tele2 numurs
Jauns numurs
0
Pieslēgums
Tarifu plāns
Šī prece ir pieejama pirkšanai tikai Tele2 centros
Ja vēlies to iegādāties, atrodi sev tuvāko centru:
Pieejamība Tele2 centros
Turpināt
Visas cenas ir norādītas bez PVN
Līgumi un noteikumi
Pārbaudīt pieejamību Tele2 centros
Philips
55" / 55PUS7810/12
EAN: 8718863046043
Dzirkstele
Apraksta autors: Dzirkstele
Dzirkstele ir Tele2 mākslīgā intelekta asistents. Atsevišķos gadījumos apraksts var būt nepilnīgs.
Philips 55PUS7810/12
Par Philips 55PUS7810/12
Kāpēc izvēlēties Philips 55PUS7810/12?
Pamatdati
Svars (kg)
9.9
Svars bez statīva (kg)
9.7
Ekrāna izmērs (collās)
55"
Energoefektivitātes klase
E
Energoefektivitātes klase HDR
G
Maksimālais strāvas patēriņš (W)
63 kWh
OS nosaukums un versija
Titan
Digitālais TV uztvērējs
DVB - T / T2 / T2-HD / C / S / S2
Ekrāns
Ekrāna max. izšķirtspēja
3840 x 2160 px
Ekrāna formāts
4K Ultra HD
Attēla malu attiecība
16:9
Apgaismojums
LED
Pieslēgvietas
HDMI skaits
3
USB skaits
2
Tīkls un multimēdiji
WiFi
Audio
Jauda
10 W x 2
Funkcijas un iespējas
Montāža pie sienas
200 x 100 mm