Privātpersonām  |  Jaunumi  | 
LV LV
Ātrākais mobilais internets Latvijā
8.12.2021

Teamer - vienkāršs solis, kas uzlabos tava uzņēmuma klientu servisuJa vēlies sava biznesa komunikāciju pacelt jaunā līmenī, Teamer to padarīs efektīvāku ne tikai klientiem, bet arī darbiniekiem.

Teamer ir pakalpojums, kas ar minimāliem ieguldījumiem rada vienota klientu servisa sajūtu pat, ja tavā uzņēmumā nav atsevišķas nodaļas, kas ar to nodarbojas. Pirmkārt, lietotne paredz iespēju izmantot vienu biznesa telefona numuru, kuru var lietot vairāki darbinieki. Tādējādi klientam, saņemot zvanu, uzrādīsies uzņēmuma, nevis darbinieka privātais numurs. Teamer pieejami bezmaksas virtuālie numuri, kuriem ir vairāki kanāli – tātad tavs biznesa telefons nekad nebūs aizņemts, jo to vienlaicīgi var lietot vairāki darbinieki.

Otrkārt, neviens telefona zvans nepaliek neatbildēts, jo Teamer piedāvā ērtu un vienkāršu zvanu pāradresāciju. Pat, ja darbinieks jau ir saņēmis zvanu un šajā brīdī nevar runāt, vai arī nepieciešams to pārcelt citam, to viegli var pāradresēt kolēģim, turklāt pat nepārtraucot savienojumu. Darbiniekiem ir iespēja arī iestatīt savu statusu, lai aizņemtības gadījumā pāradresācija notiktu automātiski. Mazāk neatbildētu zvanu, vairāk apmierinātu klientu!

Treškārt, Teamer pieejama interaktīvā balss atbilde, kas nolasa izvēlnes iespējas, lai klients uzreiz tiktu savienots ar piemērotāko speciālistu. Tas samazina administratīvās izmaksas un uzlabo klienta servisa darbību.

Savukārt uzņēmumu vadītājiem Teamer ir lielisks rīks, lai pārskatītu klientu servisa efektivitāti – lietotnē var apskatīt statistiku, kas palīdz organizēt darbu atbilstoši saņemto zvanu plūsmai.

Piesakies Teamer gudrajai zvanu pārvaldībai šeit jau tagad un nepalaid garām nevienu klienta zvanu!
Dalīties ar rakstu

Te ir labs piedāvājums tiem, kas vēl nav pie Tele2

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.

Pieteikties
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti