Biznesam  |  Blogs  |  RU
28.03.2019

Vairāk nekā 22 000 skolēnu turpina cīņu par uzvaru ZZ Čempionātā

Noskaidroti ZZ Čempionāta (ZZČ) pusfinālisti, kas turpinās sacensties par ceļazīmi uz Finālu un galvenajām balvām. Sacensību Pusfinālā iekļuvušas vairāk nekā 900 klases no visas Latvijas, kas pārsteidza žūriju ar vislabāk izpildītu ZZČ mājasdarbu. Tajā šogad bija jāizdomā “uzvaras kustība” jeb unikāli dejas soļi, kas jāiemūžina 15 sekunžu garā video.

Baltijā vērienīgākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm šogad kopumā reģistrējās ap 30 000 skolēnu no visiem Latvijas reģioniem. Visaktīvāk pieteikušies 7.–9. klašu skolēni.

“Ir prieks, ka jau ZZ Čempionāta pirmajā posmā varam iedvesmoties no skolēnu radošuma! Redzams arī tas, ka ar katru gadu aizvien vairāk pieaug iesniegto mājasdarbu kvalitāte. Īpaši vēlos izcelt to klašu mājasdarbus, kuru radīšanas procesā iesaistās arī skolotāji, atbalstot skolēnus un sniedzot viņiem vērtīgus padomus ceļā uz ZZ Čempionāta Finālu. Lai erudīcija, komandas gars un radošums palīdz stiprākajiem nokļūt uz pjedestāla!” novēl ZZČ projekta vadītāja Jūlija Vasiļjeva.

ZZ Čempionāta Pusfināls sākas šodien, 27. martā, un, tāpat kā pagājušajā gadā, tas norisināsies digitāli – klases Pusfināla uzdevumus saņems savos kontos ZZČ tiešsaistes platformā un pildīs tos savā skolā un pilsētā. Piecu Pusfināla uzdevumu izpildei klasēm atvēlētas gandrīz četras nedēļas – tie jāiesniedz līdz 21. aprīļa plkst. 23.59. Ar fiziskajiem, radošajiem un dažādām zinātnēm saistītajiem uzdevumiem Pusfinālā tiks pārbaudītas gan katra skolēna individuālās, gan komandas līderības un sadarbības prasmes. Tās 540 klases jeb 180 komandas katrā klašu grupā, kas nopelnīs visvairāk punktu, iegūs ceļazīmi uz ZZ Čempionāta Finālu, kas šogad no 23. līdz 25. maijam norisināsies sporta kompleksā “333” Ropažu novada Sila Priedēs.

Ar ZZ Čempionāta pusfinālistu sarakstu var iepazīties mājaslapā https://ej.uz/ZZC2019Pusfinalisti.

Jau ziņots, ka šogad ZZ Čempionāta uzmanības centrā ir Latvijas jauno līderu attīstība. Šajā sezonā gaidāmas izmaiņas arī apbalvošanas sistēmā – Finālā tiks apbalvoti astoņi 1. vietas ieguvēji – viena komanda katrā vecuma grupā. Katru dienu tiks noteikti dienas līderi, bet viena klase, kas visā čempionātā būs ieguvusi visvairāk punktu, saņems Grand Prix jeb absolūtās uzvarētājas goda titulu. Grand Prix ieguvējs tiks noteikts, saskaitot kopā mājasdarbā, Pusfinālā un Finālā iegūtos punktus.


Papildu informācija:
Jūlija Vasiļjeva, ZZ Čempionāta projekta vadītāja
E-pasts: julija.vasiljeva@zzcempionats.lv
Tālruņa numurs: +371 29413906
https://www.zzcempionats.lv/

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti