Biznesam  |  Blogs  |  RU
26.01.2018

Turpinot gatavoties 5G ieviešanai, "Tele2" tīkla infrastruktūras attīstībā 2018. gadā investēs 11 miljonus eiro

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” šogad paredzējis vairāk nekā 11 miljonu eiro investīcijas tīkla infrastruktūras attīstībā. Izbūvējot 50 jaunas bāzes stacijas un palielinot esošo staciju kapacitāti, “Tele2” piedāvās vēl kvalitatīvāku un ātrāku 4G++ mobilo tīklu un internetu Latvijas pilsētās.
 
“4G+ un 4G++ tālāka paplašināšana ir likumsakarīgs attīstības solis digitalizācijas laikā. Sabiedrības mobilo datu patēriņš nemitīgi pieaug, pērn palielinoties vairāk nekā divas reizes, un mums jāspēj apkalpot klientu pieaugošās prasības. Paredzētās investīcijas jau šī gada beigās ļaus mums apkalpot līdz pat trim reizēm lielāku datu plūsmu, kā arī turpināt gatavoties 5G ieviešanai,” stāsta “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.
 
Jaunās bāzes stacijas paredzēts būvēt Pierīgas rajonos un arī citos Latvijas reģionos.  Lai jauno bāzes staciju izbūves process noritētu atbilstoši energoefektivitātes un resursu taupīšanas principiem, “Tele2” jauno bāzes staciju izbūvē lielākoties pielietos modernus ārtelpu risinājumus.
 
Pabeidzot plānotos darbus,  kopējās “Tele2” investīcijas tīkla infrastruktūras attīstībā  2017. un 2018. gadā pietuvosies 20 miljonu atzīmei.
 
“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” ir plašākais 4G pārklājums Latvijas teritorijā, kā arī ātrākais mobilais internets valstī 2016.gadā, ko pierāda Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) veiktie mērījumi. 4G+ un 4G++ tīkls šobrīd ir pieejams jau 70% Latvijas iedzīvotāju.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti