Biznesam  |  Blogs  |  RU
10.09.2013

Tele2 sadarbībā ar Kaspersky Lab piedāvā aizsardzības risinājumus telefoniem un planšetdatoriem

Mums ir svarīgi, lai Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti varētu droši lietot savus viedtelefonus un planšetdatorus, un neuztraukties par personīgās informācijas drošību zādzību, vīrusu programmu, ļaundabīgu īsziņu un citos gadījumos.

 

Tāpēc esam gandarīti par uzsākto sadarbību ar pasaulē vadošo informācijas drošības risinājumu izstrādātāju Kaspersky Lab, lai Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem piedāvātu izdevīgāku un ērtāk pieejamu jaunu aizsardzības risinājumu Android viedtelefonu un planšetdatoru lietotājiem - Kaspersky Internet Security for Android.

 

Kā liecina Kaspersky Lab informācija, gandrīz visas (99,9%) no 2013. gada pirmajā pusgadā atklātajām jaunajām mobilajām ļaundabīgajām programmatūrām ir vērstas pret telefoniem un planšetdatoriem ar Android – pasaulē populārāko mobilo operētājsistēmu, turklāt šādu apdraudējumu skaits turpina strauji pieaugt.

 

Kaspersky Internet Security for Android nodrošina aizsardzību pret vīrusiem, surogātpastu, spiegu programmām, ļaundabīgām īsziņām, inficētām aplikācijām, kā arī, lai bloķētu bīstamas interneta vietnes, kas mēģina nozagt lietotāja naudu vai identitāti. Arī gadījumos, ja ierīce ir pazaudēta vai nozagta, pretzagļu aizsardzība palīdzēs pasargāt personīgo informāciju un noteikt telefona atrašanās vietu pat tad, ja ierīcē tiks ievietota cita SIM karte, kā arī nofotografēt personu, kura lieto ierīci, un bildi atsūtīt uz īpašnieka e-pastu. 

 

“Par drošības risinājumu nepieciešamību datorā vairāk nav šaubu, savukārt tam, ka jāpasargā sava privātā informācija arī telefonā un planšetdatorā, Latvijas iedzīvotāji pievērš salīdzinoši maz", saka Tele2 produktu direktors Juris Breicis. “Rūpējoties par to, lai vairāk nekā miljons Tele2 un Zelta Zivtiņa klientu varētu droši pārlūkot internetu, lietot internetbanku, sūtīt un saņemt failus, iepirkties internetveikalos un sazināties sociālajos tīklos, esam uzsākuši sadarbību ar Kaspersky Lab."

 

Tele2 produktu direktors Juris Breicis un Kaspersky Lab rīkotājdirektors Baltijas valstīs Andis Šteinmanis

Foto: Reinis Oliņš

 

“Kaspersky Lab speciālisti ir atklājuši ap 7 000 000 ļaundabīgo instalācijas pakešu Android operētājsistēmai. Tāpēc mēs priecājamies, ka esam atraduši Tele2 kā sabiedroto cīņā pret mobilo ierīču kaitīgajām programmām. Kaspersky Internet Security for Android ļaus iedzīvotājiem baudīt visas interneta priekšrocības, kā arī viedtālruņu un planšetdatoru iespējas, nepiedzīvojot drošības problēmas un neizjūtot šīs programmas ietekmi uz ierīces darbību,” norāda Kaspersky Lab rīkotājdirektors Baltijas valstīs Andis Šteinmanis.

 

Tele2 ir pirmais mobilo sakaru operators Latvijā, kas piedāvā aizsardzības risinājumus, turklāt klientiem ērtāk pieejamus un par izdevīgāko cenu tirgū – 49 santīmiem mēnesī.

 

Tele2 un Zelta Zivtiņa klienti var iegādāties Kaspersky Internet Security for Android telefonam vai planšetdatoram, sūtot īsziņu ar pasūtīšanas kodu KMS uz numuru 1604. Savukārt planšetdatora lietotājam jālejupielādē aplikācija no www.tele2.lv/kaspersky_telefonam. Piedāvājam arī Kaspersky Internet Security datoriem ar Windows programmatūru – papildu informācija ir pieejama www.tele2.lv/kaspersky_datoram

 

Iesakam ikvienam lietot aizsardzības programmas telefonā un datorā, tādējādi ļaujot pasargāt savās ierīcēs esošo privāto informāciju!

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti