Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.07.2016

“Tele2” paplašina televīzijas un video satura piedāvājumu ar jaunu aplikāciju - “Viaplay”

Sadarbojoties ar vadošo izklaides satura nodrošinātāju Baltijā “MTG” (“Modern Times Group”), mobilo sakaru operators “Tele2” papildinājis “Tele2 Atvērtās televīzijas” satura piedāvājumu ar tiešsaistes video pakalpojumu “Viaplay”.

“Mēs priecājamies izvērst sadarbību ar “MTG” un piedāvāt jauno pakalpojumu “Tele2 Atvērtās televīzijas” klientiem. Ar “Viaplay” pievienošanu esam spēruši nākamo soli “Tele2 Atvērtās televīzijas” satura attīstībā, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem vēl plašākas un daudzveidīgākas televīzijas un video satura izvēles iespējas. Turklāt ikviens var izvēlēties sev ērtāko skatīšanās veidu, jo saturu var viegli pārnest no mobilā telefona uz gandrīz jebkuru televizoru, izmantojot mūsu piedāvāto straumētāja ierīci. Pieteikties “Tele2 Atvērtās televīzijas” lietošanai, izvēloties sev piemērotāko “Viaplay” satura paku, var visos “Tele2” klientu apkalpošanas centros vai interneta veikalā, un tā ir pieejama visu operatoru klientiem Latvijā,” saka “Tele2” produktu direktors Didzis Solims.
 
Marika Verkēviča, „Viasat” vadītāja Baltijas valstīs uzsver: „”Viaplay” piedāvā vairāk nekā 3000 stundu filmas, TV seriālus, saturu bērniem un nepārtraukti papildinās piedāvājumu. Turklāt, jaunā “MTG” tiešsaistes video satura platforma “Viaplay” nodrošinās lieliskus sporta notikumus tiešraidē, tajā skaitā, Rio 2016 Olimpiskās spēles sev vēlamā laikā un vietā. Latvijas iedzīvotāji ir lieli tiešsaistes video satura fani, un mēs ar lielu sajūsmu viņiem piedāvāsim šī tirgus bagātāko satura piedāvājumu. Mēs ticam, ka “Viaplay” pakalpojums virzīs tiešsaistes video Latvijā uz nākamo līmeni.”
 
“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” mērķis ir jau šogad nodrošināt 4G tīkla pieejamību 97% Latvijas teritorijas, kas būs viens no visplašākajiem 4G tīkla pārklājumiem pasaulē.
 
“Tele2” tarifu plānu “Zelts” 1,5GB un 6GB lietotājiem “Viaplay” abonaments divus mēnešus ir bez maksas, savukārt 6GB tarifu plāna lietotājiem par “Viaplay” izmantošanu telefonā internets līdz gada beigām netiks uzskaitīts.   
 
Pašlaik “Tele2 Atvērtā televīzija” piedāvā jau kopumā četras aplikācijas dažādās pakalpojumu pakās. Bez “Viaplay”, “Tele2 Atvērtās televīzijas” lietotājiem ir pieejama arī aplikācija “Megogo” ar plašu TV kanālu un filmu izvēli, Latvijas Televīzijas video satura aplikāciju “RePlay” un “Tele2” pašu veidotā video satura aplikācija “Play 2”, kas tapusi sadarbībā ar “ACME Film”.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti