Biznesam  |  Blogs  |  RU
28.01.2013

Tele2 modernizējis sakaru tīklu Vidzemē

Varam iepriecināt Vidzemes iedzīvotājus, jo Tele2 ir veiksmīgi pabeidzis sakaru tīkla modernizāciju šajā reģionā!

 

Esam uzcēluši 32 jaunas trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacijas, kā arī ieviesuši jaunākās tehnoloģijas esošajās bāzes stacijās. Tā rezultātā šobrīd jau 84% Vidzemes reģiona iedzīvotājiem ne tikai pilsētās, bet arī mazāk apdzīvotos pagastos un ciemos ir iespēja baudīt Tele2 jaunās paaudzes sakaru tīkla priekšrocības - vēl kvalitatīvāku un ātrāku mobilo internetu ar plašāku pārklājumu, kā arī augstāko balss sakaru kvalitāti!

 

 

Valmierā preses konfereces laikā Tele2 Valmieras Pārgaujas ģimnāzijai kā dāvinājumu pasniedza planšetdatorus un bezmaksas mobilo internetu uz gadu, tādējādi nodrošinot skolēniem un skolotājiem iespēju gūt papildu zināšanas un prasmes ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību.

 

Par saņemto dāvinājumu Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas direktore Agita Zariņa sacīja: “Tele2 dāvinājums mūsu skolai ir kā atspēriena punkts, jo līdz šim šādas jaunākās tehnoloģijas mums nebija. Ikvienai skolai modernāko tehnoloģiju pieejamība ir būtiska tās skolotāju un skolēnu, kā arī mācību procesa attīstībā. Tomēr tehnoloģijas ir “jāiedzīvina”, tāpēc veidosim skolotāju grupu, kura ir ieinteresēta apgūt planšetdatorus un tālāk tos praktiski izmantot ikdienas skolas dzīvē un skolēnu izaugsmē.”

 

 

Tele2 tīkla infrastruktūras nomaiņa ir viens no lielākajiem investīciju projektiem mobilo sakaru nozares vēsturē Latvijā, un tā realizācijai Tele2 ir noslēdzis daudzmiljonu līgumu ar pasaulē vadošo telekomunikāciju iekārtu ražotāju Nokia Siemens Networks. Tīkla modernizāciju Tele2 veiks līdz 2013.gada 2.ceturksnim un nozīmē to, ka Tele2 ne tikai ievieš jaunākās tehnoloģijas tīkla darbības nodrošināšanā, bet arī maina esošo bāzes staciju aparatūru, paralēli būvējot arī jaunas bāzes stacijas. Vidzeme ir pirmais reģions, kurā Tele2 modernizējis savu sakaru tīklu. Tāpat tīkla modernizācija jau pabeigta Latgalē un Zemgalē.

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti