Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.08.2013

Tele2 modernizējis sakaru tīklu Jūrmalā, ieguldot vairāk nekā 80 000 latu

Priecājamies paziņot lieliskus jaunumus - esam veiksmīgi pabeiguši Tele2 sakaru tīkla modernizācija visā Jūrmalas teritorijā, kā rezultātā tās iedzīvotājiem un viesiem ir pieejams ātrgaitas mobilais internets līdz 42 megabitiem sekundē (mpbs).

 

Tele2 tehniskā direktore Līga Krūmiņa:

"Tele2 sakaru tīkla modernizācijā Jūrmalā ieguldījām vairāk nekā 80 000 latus un sadarbībā ar pasaulē vadošo telekomunikāciju iekārtu ražotāju Nokia Siemens Networks nomainījām aparatūru esošajās bāzes stacijās uz jaunākajām tehnoloģijām, kā arī uzbūvējām jaunas trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacijas. Esam gandarīti, ka Jūrmalas iedzīvotājiem un tūristiem tagad nodrošinām jaunās paaudzes sakaru tīkla priekšrocības – kvalitatīvāko balss pārraidi un vēl ātrāku mobilo internetu.

 

Tīkla pārmaiņas Latvijas lielākajā kūrortpilsētā veicām daudzmiljonu sakaru tīkla modernizācijas projekta ietvaros. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) jaunākie sakaru kvalitātes mērījumi apliecina, ka Tele2 ir plašākais pārklājums ātrākajam mobilajam internetam Latvijā*.

 

Mēs pagājušajā gadā veiksmīgi iesākām un šogad pabeigsim vienu no lielākajiem investīciju projektiem mobilo sakaru nozarē Latvijā – sakaru tīkla modernizāciju visā valsts teritorijā. Daudzmiljonu projekta ietvaros ne tikai ieviešam jaunākās tehnoloģijas tīkla darbības nodrošināšanā, bet arī tiek nomainīta esošo bāzes staciju aparatūru, paralēli būvējot jaunas bāzes stacijas. 

 

Sakaru tīkla modernizācijas projekta ietvaros ir jau modernizēti tīkli Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē, kam sekos Rīgas apkaime. Pabeidzot tīkla modernizāciju, Tele2 nodrošinās kvalitatīvāko balss pārraidi un ātrgaitas mobilo internetu trešās paaudzes jeb 3G tīklā 95% iedzīvotāju, kā arī būs gatavs ceturtās paaudzes jeb 4G pakalpojumu piedāvāšanai. 

 

* Saskaņā ar jaunāko Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatu par 2012. gadu Tele2 ir visvairāk bāzes staciju, kuras nodrošina mobilo internetu ar ātrumu 4 megabiti sekundē (Mbps) un vairāk.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti