Biznesam  |  Blogs  |  RU
23.05.2013

Tele2 kopā ar organizatoriem izmēģina Tele2 Rīgas velomaratona trasi

Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs kopā ar Tele2 Rīgas velomaratona organizatoru Igo Japiņu, mediju pārstāvjiem un Freakbike velosipēdu īpašniekiem policijas pavadībā ar velosipēdiem devās kopīgā Tele2 Rīgas velomaratona trases iepazīšanas braucienā, ar velosipēdiem izmēģinot 16 km garo Gutta Max  ģimenes trasi pašā Rīgas centrā.

 

Valdis Vancovičs, Tele2 valdes priekšsēdētājs: „Paredzam, ka Tele2 Rīgas velomaratonā šogad pulcēsies jau vairāk nekā 5000 riteņbraucēju, kas nozīmē ne tikai gada ievērojamāko velo notikumu pašā Rīgas sirdī, bet arī atbildību. Esam parūpējušies par ērti izbraucamām trasēm, savukārt policija nodrošinās drošu pārvietošanos pa lielākajām centra ielām un tiltiem. Aptauja rāda, ka gandrīz katrs trešais iedzīvotājs lieto mobilo tālruni, braucot ar riteni. Lai arī mobilais tālrunis var būt ļoti noderīgs ar dažādām velo aplikācijām un kartēm, aicinu Tele2 Rīgas velomaratona dalībniekus būt uzmanīgiem un brauciena laikā koncentrēties trasei, gūstot vislielāko prieku no tā, ka vismaz vienu dienu gadā Rīgas ielas visā platumā pieder mums, velobraucējiem!”

 

Foto: Zigismunds Zālmanis

 

Tele2 Rīgas velomaratons dalībniekiem piedāvā izvēlēties kādu no trijām distancēm – 89 km garo SEB sporta distanci, 32 km Tautas distanci un 16 km Gutta Max ģimenes braucienu. Sporta distancē dalībnieki brauks gar Zaķumuižu, Tīnūžiem, Sauriešiem un caur Dreiliņiem atgriezīsies Rīgā, kur pēdējos kilometrus veiks pa centrālajām Rīgas ielām un tiltiem, finišējot 11. Novembra krastmalā. Tikmēr tautas un Gutta Max distance vīsies pa 11. Novembra krastmalu, Krasta ielu, Dienvidu tiltu, Bauskas un Mūkusalas ielām, bet apļa beigās riteņbraucēji šķērsos Daugavu pa Vanšu tiltu un finišēs krastmalā. Tautas klases braucēji veiks divus apļus, bet Gutta Max ģimenes brauciena dalībnieki vienu apli.

 

Tele2 Rīgas velomaratons, kas ir lielākās riteņbraukšanas sacensības Rīgā un viens no nozīmīgākajiem sporta pasākumiem Latvijā, šogad norisināsies jau 30 reizi un jau 2.jūnijā velosacensību dalībniekiem būs iespēja cīnīties par prestižajiem SEB un Rīgas mēra kausiem.

 

Foto: Zigismunds Zālmanis

 

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs: „ Kā pilsētas mērs priecājos, ka ar velosipēdu Rīgā pārvietojas arvien vairāk cilvēku. Ir ļoti svarīgi, lai mūsu pilsētas infrastruktūra būtu pēc iespējas draudzīgāka riteņbraucējiem. Pēdējo četru gadu laikā šī mērķa īstenošanai pašvaldība izdarījusi daudz – tiek veidoti jauni veloceliņi, rekonstruēti esošie, uz pilsētas centra ielām, kur nav iespējams izveidot celiņus klasiskā izpratnē, esam nolīdzinājuši apmales vairāk nekā 5000 vietās, sākam  veidot speciālas rekomendējošas velojoslas, izvietojam drošus velostatīvus utt. Protams, darāmā vēl daudz, taču varu apsolīt, ka tuvākajos gados Rīga kļūs arvien ērtāka velosipēdistiem.”

 

Ja vēl neesi pieteicies velobraucienam, tad vari to izdarīt līdz 26.maijam - Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem vēl ir iespēja saņemt 20% atlaidi dalības maksai.

 

Plašāka informācija par pieteikšanos, trasēm, reģistrāciju un treniņa grafikiem pieejama www.velo.lv mājas lapā.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti