Biznesam  |  Blogs  |  RU
17.01.2020

Tele2 kļūst par Ārvalstu investoru padomes Latvijā biedru

Mobilo sakaru operators Tele2 kļuvis par Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) biedru.
 

Tele2 ir mobilo sakaru līderis privātpersonu segmentā ar ambīcijām paplašināt tirgus daļu biznesa klientu sektorā, tādēļ mēs vēlamies aktīvāk iesaistīties sabiedriskajos procesos valstī, kas ir būtiski ilgtermiņa uzņēmējdarbības vides tālākai attīstībai. Mums ir svarīgi strādāt sakārtotā un prognozējamā uzņēmējdarbības vidē, kurā valda godīgi spēles noteikumi visiem tirgus spēlētājiem. Mēs iestājāmies FICIL, lai būtu tuvāk diskusijām par uzņēmējiem svarīgiem lēmumiem,” atzīst Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Aizvadītajā gadā Tele2 veica pēdējā desmitgadē lielākās investīcijas, biznesa un infrastruktūras attīstībā ieguldot aptuveni 20 miljonus eiro. Uzņēmums arī trešo gadu pēc kārtas strādāja ar augstāko rentabilitātes rādītāju nozarē, kā arī pirmais Latvijā iedarbināja 5G tehnoloģiju Rīgā.

FICIL valdes priekšsēdētāja Gunta Jēkabsone: “Esam gandarīti, ka FICIL biedru saimei ir pievienojies viens no telekomunikāciju nozares līderiem Tele2. Augstu attīstīta mobilo sakaru infrastruktūra ir viena no Latvijas priekšrocībām gan konkurējot par ārvalstu investīcijām, gan attīstot vietējo uzņēmējdarbību. Telekomunikācijas, digitālie pakalpojumi un IT ir nozares, kas rada augstu pievienoto vērtību. Tādēļ Tele2 zināšanas un pieredze būs lielisks papildinājums FICIL darbā, lai Latvijas valdībai piedāvātu tālredzīgas rekomendācijas uzņēmējdarbības vides pilnveidošanai.”

FICIL ir nevalstiska organizācija, kurā apvienojušies 39 lielākie ārvalstu kapitāla uzņēmumi no dažādām nozarēm, 10 ārvalstu tirdzniecības kameras Latvijā, Francijas Ārējās tirdzniecības padome un Rīgas Ekonomikas augstskola. FICIL mērķis ir uzlabot Latvijas uzņēmējdarbības vidi un konkurētspēju ārvalstu investīciju piesaistē, izmantojot biedru pieredzi un zināšanas, lai sniegtu rekomendācijas valsts pārvaldes institūcijām.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti