Biznesam  |  Blogs  |  RU
18.07.2013

Tele2 klientu skaits otrajā ceturksnī pieaudzis par gandrīz 30 tūkstošiem

Esam priecīgi paziņot, ka turpinām veiksmīgi iesākto gadu - arī 2013. gada 2. ceturksnis mums ir nesis sekmīgus darbības rezultātus - palielinājies gan klientu skaits par gandrīz 30 000, gan sasniedzām augstu rentabilitāti 32% apmērā, kas veicinās turpmāku uzņēmuma izaugsmi.

 

Tele2 kopējais klientu skaits šī gada otrā ceturkšņa beigās sasniedza 1 051 058, pieaugot par gandrīz 30 000 klientu salīdzinājumā ar pērnā gada attiecīgo ceturksni, bet apgrozījums 2013. gada otrajā ceturksnī bija 17,9 miljoni latu, savukārt peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA* veidoja 5,7 miljonus latu.

 

Tāpat turpinājām pērn veiksmīgi iesākto sakaru tīkla modernizācijas projektu, tādējādi pietuvojoties mērķim – nodrošināt ātrgaitas mobilā interneta pārklājumu 95% iedzīvotāju. 

 

Komentējot šī gada otrā pusgada Tele2 darbības fokusu, V. Vancovičs, Tele2 valdes priekšsēdētājs, saka, ka galvenā uzmanība tiks vērsta uz sakaru tīkla modernizācijas projektu: “Pabeidzot šo daudzmiljonu investīciju projektu, nodrošināsim kvalitatīvāko balss pārraidi un ātrgaitas mobilo internetu trešās paaudzes jeb 3G tīklā 95% iedzīvotāju, kā arī būsim gatavi ceturtās paaudzes jeb 4G pakalpojumu piedāvāšanai.”

 

2013. gada pirmajā pusgadā Tele2 strādāja ar 37,3 miljonu latu apgrozījumu un 12,2 miljonu latu peļņu no pamatdarbības jeb EBITDA. Pateicoties efektīvai darbībai, Tele2 EBITDA rentabilitātes rādītājs šī gada pirmo sešu mēnešu laikā saglabājās augstā līmenī, veidojot 33%. 

 

*EBITDA – peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti