Biznesam  |  Blogs  |  RU
24.07.2013

Tele2 klientu apkalpošanas centros mobilo tālruņu tirdzniecība pieaugusi par 22%

Esam priecīgi paziņot, ka šī gada pirmajā pusgadā palielinājies gan mobilo telefonu pārdošanas apjoms, gan viedtālruņu pārdošanas apjoms!

 

Šī gada pirmajā pusgadā mobilo tālruņu pārdošanas apjoms Tele2 klientu apkalpošanas centros ir palielinājies par 22%, salīdzinot ar to pašu periodu 2012. gadā. Par 33% pieaudzis arī viedtālruņu pārdošanas apjoms.

 

“Viedtālruņu īpatsvars mobilo tālruņu vidū turpina palielināties un pašlaik Tele2 tīklā tie veido ap 24%, kas ir aptuveni 252 000. Jau šobrīd vairāk nekā puse pārdoto tālruņu Tele2 klientu apkalpošanas centros ir viedtālruņi un paredzams, ka 2015. gadā tie varētu veidot līdz pat 75% no kopējā pārdoto tālruņu apjoma, jo arvien vairāk iedzīvotāju vēlas izmantot viedtālruņu plašās iespējas, īpaši mobilo internetu. Savukārt mēs nodrošinām atbilstošu piedāvājumu – ne tikai izdevīgākos tarifu plānus viedtālruņiem ar iekļautu datu pārraidi, bet arī jaunākos viedtālruņu modeļus par pieejamām cenām,” stāsta Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis.

 

Foto: Jānis Saliņš

 

Pašlaik Tele2 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā pirktākie viedtālruņu modeļi ir: “Samsung Galaxy S IV”, “HTC ONE”, “Sony Xperia Z” un “LG Optimus L7”. Savukārt populārākie parastie tālruņu modeļi ir: “Nokia 300”, “Nokia Asha 206” un “Samsung S5610”.


Tele2 pārdošanas dati liecina, ka kopumā pieaug pieprasījums gan pēc vienkāršākiem un cenas ziņā pieejamākiem, gan augstākās klases viedtālruņiem.

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti