Biznesam  |  Blogs  |  RU
25.03.2014

Tele2 klienti - visapmierinātākie interneta datorā lietotāji Latvijā!

“Tele2” tirgus aplēses liecina, ka pēdējā gada laikā Latvijā arvien vairāk iedzīvotāju izvēlas lietot mobilo internetu datorā, ar to aizvietojot fiksētā interneta pieslēgumu. Arī pētījumu centra SKDS aptauja* apliecina, ka lielākoties iedzīvotāji (87%) ir apmierināti ar izvēlētā mobilo sakaru operatora nodrošināto interneta datorā pakalpojuma kvalitāti.

 

Visapmierinātākie interneta datorā lietotāji Latvijā ir tieši “Tele2” klienti – 94% atzīst, ka ir ļoti apmierināti vai drīzāk apmierināti ar “Tele2” pakalpojuma kvalitāti. Salīdzinājumam LMT tie ir 87% klienti, bet “Bite Latvija” – 81%.

 

“Cilvēki vēlas lietot internetu savā piezīmjdatorā vai planšetdatorā gan mājās, gan esot kustībā, un, ņemot vērā klientu augsto pieprasījumu pēc šī pakalpojuma, “Tele2” ievieš pilnīgi jaunu internets datorā piedāvājumu – klienti ne tikai varēs patērēt lielāku datu apjomu par vēl izdevīgāku cenu, bet arī izvēlēties Latvijā izdevīgāko bezlimita datu plānu, kas īpaši piemērots ģimenēm izmantošanai mājās,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

 

 

“Esam gandarīti, ka Tele2 klienti ir visapmierinātākie mobilā interneta datorā lietotāji Latvijā! Esam parūpējušies, ka “Tele2” ātrgaitas mobilā interneta tīkls ir pieejams 95% iedzīvotāju, kā arī piedāvājam Latvijā cenas ziņā izdevīgāko 4G interneta piedāvājumu datoriem.” piebilst J.Spoģis.

 

Ieviešot jaunu internets datorā piedāvājumu, “Tele2” piedāvā piecus datu plānus, tādējādi nodrošinot iespēju katram izvēlēties piemērotāko saskaņā ar saviem interneta lietošanas paradumiem. Piemēram, Latvijā populārākajam datu apjomam 15GB “Tele2” ir labākais piedāvājums tirgū – 9,99 eiro/mēnesī ar “Tele2” datu plānu “M”.

 

“Tele2” piedāvā arī iespēju 7 dienas bez maksas testēt internetu datorā. Pieteikties testēšanai ir iespējams “Tele2” mājas lapā www.tele2.lv un “Tele2” nodrošinās USB modema bezmaksas piegādi visā Latvijā. Tāpat pieteikties iespējams kādā no 42 “Tele2” klientu apkalpošanas centriem 21 pilsētā.

 

* Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS veica Latvijas iedzīvotāju aptauju “Mobilā interneta lietošanas paradumi” šī gada janvārī, un tajā piedalījās 1005 respondentu vecumā no 18-74 gadiem.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti