Biznesam  |  Blogs  |  RU
8.08.2019

Tele2 izsludina prestižu un apmaksātu prakses vietu mobilo tehnoloģiju nozarē

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” otro gadu pēc kārtas izsludinājis prestižu prakses programmu “Piestartē savu karjeru” (Management Trainee). Tā ietvaros uzņēmums piedāvā labi apmaksātu 12 mēnešu stažēšanos pie “Tele2” tehniskās direktores Līgas Krūmiņas, kļūstot par viņas “labo roku” un iesaistoties svarīgākajos uzņēmuma procesos kā vietējā, tā arī starptautiskā mērogā. 

“Šāda prakse ir laba iespēja talantīgiem jauniešiem iepazīt to, ko nozīmē strādāt vadības līmenī un kā tiek pieņemti dažādi stratēģiski lēmumi, jo prakses laikā jaunietis ir vadītāja “labā roka” un piedalās visos lemšanas procesos. Manam palīgam būs unikāla iespēja strādāt gan pie 5G ieviešanas Latvijā, gan dažādos citos mobilo tehnoloģiju attīstības projektos, kas var mainīt mūsu visu nākotni,” atzīst “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa. “Tā kā jaunietim būs cieša sadarbība arī ar pārējo departamentu kolēģiem, svarīgas būs viņa komunikācijas prasmes un spēja sarežģītas tehniskās lietas izklāstīti vienkāršā un visiem saprotamā valodā.”

Jaunietim vai jaunietei, kas vēlas kandidēt uz šo vakanci, ir jābūt telekomunikācijas nozares absolventam, ar akadēmiskiem sasniegumiem, labām analītiskās domāšanas un prezentācijas spējām, izpratni par finansēm, kā arī interesi par jaunajām tehnoloģijām. Lai atlasītu spēcīgāko kandidātu, visus interesentus sagaida neparasts un aizraujošs pārrunu un atlases process.

“Mūsu pirmā gada pieredze rāda, ka ieguvējas no šīs programmas ir abas puses – gan jaunietis, gan uzņēmums. Šī faktiski ir karjeras ātrgaitas šoseja jaunajiem talantiem, jo prakses programmas dalībnieks iegūst neatsveramu vadības līmeņa pieredzi, kādu viena gada laikā nevar iegūt nekur citur – viņš reāli tiek iesaistīts dažādos uzņēmuma iekšējos procesos. Savukārt uzņēmumam tā ir iespēja izskolot jaunu un sev noderīgu talantu, kā arī iegūt skatījumu uz daudziem procesiem uzņēmumā no malas,” atzīst “Tele2” personāla vadītāja Aija Bite-Ozere.

Programma “Piestartē savu karjeru” Latvijā norisinās otro gadu.  Aizvadītajā gadā “Tele2” šīs programmas ietvaros jaunajiem talantiem piedāvāja prakses vietu Finanšu departamentā pie uzņēmuma finanšu direktora Arņa Priedīša. Kopumā pieteicās vairāk nekā 30 kandidātu, kuriem bija jāiztur vairākas atlases kārtas.

Management trainee programmas ir izplatītas daudzviet pasaulē. No parastās praktikantu programmas šī atšķiras ar to, ka jaunietis ikdienā strādā kopā ar uzņēmuma TOP līmeņa vadītāju, kas ir viņa mentors 12 mēnešu garumā. Praktikants piedalās svarīgākajos lēmumu pieņemšanas procesos, kā arī saņem atalgojumu par uzņēmumā nostrādāto laiku.

Pieteikties ekskluzīvajai programmai “Piestartē savu karjeru” (Management Trainee) var “Tele2” mājaslapā https://tele2.lv/izaicinajums līdz šī gada 26. augustam.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti