Biznesam  |  Blogs  |  RU
6.12.2017

“Tele2” iepazīstina ar TOP 5 jaunākajiem un iecienītākajiem viedpalīgiem

Aizvien vairāk pieaugot digitalizācijai un viedo tehnoloģiju attīstībai, 2017. gada rudenīTele2” vairākas reizes pārsniedza pērnā gada viedpalīgu pārdošanas rezultātus, Latvijas iedzīvotājiem visbiežāk izvēloties stilīgos un daudzfunkcionālos viedpulksteņus un sporta aproces. “MēsTele2” piedāvājam jaunākās un populārākās viedās ierīces, kas kļūs par izcilu dāvanu gan pašam sev, gan arī tuviniekiem,” uzsverTele2” mazumtirdzniecības direktore Dace Škrabe, aicinot iepazīties ar pēdējo mēnešu TOP 5 viedpalīgiem.

No funkcionalitātes viedokļa pašlaik vispieprasītākie tirgū ir viedpulksteņi. TOP 5 pirmajā divniekā ierindojušies divi Samsung pulksteņu modeļi: Gear S3 frontier un Gear S3 Classic. Abas ierīces pēc dizaina vairāk atgādina kvalitatīvus klasiskus rokas pulksteņus, taču modeļos ieprogrammētas arī visas modernu viedpulksteņu funkcijas: SMS, zvani, iebūvēts GPS, skaļrunis tiešai piekļuvei visām nepieciešamajām lietotnēm, piemēram, Messages, Phone, Contacts, Email un citām Android lietotnēm. Kā jau ierasts, viedpulksteņi ir aprīkoti ar sensoriem, kas nepārtraukti seko sirdsdarbībai un citiem veselības stāvokļa radītājiem. Abiem pulksteņiem pieejama bezvadu uzlādes iespēja.
 
Trešajā vietā atrodas sporta aproce Samsung Gear Fit2, kas monitorē sava īpašnieka sportiskās aktivitātes, to ilgumu un maršrutu visas dienas garumā. Aproce skaita patērēto kaloriju daudzumu, seko sirdsdarbībai un informē par slodzes intensitāti. Samsung Gear Fit2 atvieglo arī saziņas funkcijas, informējot par zvaniem un SMS, kā arī piekļūstot telefona aplikācijām. Arī šai viedierīcei pieejama bezvadu uzlādes funkcija.
 
Pieprasītāko viedpalīgu sarakstā ir arī iekštelpām piemērotā portatīvā Vimtag viedā novērošanas kamera CP1, kas, pateicoties tās plašajam pielietojumam, ērtai izmantošanai un pieejamai cenai, ir ierindojusies TOP ceturtajā vietā. Izmantojot saderīgo aplikāciju Vimtag, kameru var iestatīt vienas minūtes laikā. Atliek pieslēgt viedo ierīci pie WiFi tīkla un jebkurā brīdī no telefona vai datora varēs vērot mājā vai birojā notiekošo. Vimtag novērošanas kameru var izmantot drošības nolūkiem, bērnu vai vecāku cilvēku uzraudzībai, kā arī sekot līdzi mājdzīvniekiem, kas ir atstāti vieni paši mājās.
 

TOP 5 noslēdz vēl viena Samsung sporta aproce Gear Fit2 Pro, kas ir izcili piemērota visiem sporta veidiem, tostarp peldēšanai - neatkarīgi no tā, vai izvēlies baseinu vai atklātus ūdeņus, aplikācija Speedo apkopos aktivitāšu statistiku un parādīs to viegli nolasāmos kopsavilkumos. Savienojumā ar izplatītākajām sportiska un veselīga dzīvesveida aplikācijām viedā aproce ne vien sekos fizisko aktivitāšu intensitātei, bet arī palīdzēs pareizi izrēķināt nepieciešamo noslodzi un ieteicamo uzturu.

Tie ir tikai daži no piedāvātajiem viedpalīgiem, kas radīti, lai uzlabotu mūsu dzīves kvalitāti un palīdzētu izjust digitalizācijas un modernizācijas priekšrocības pilnā mērā. Šobrīd aizvien populārākas paliek arī Virtuālās realitātes brilles, kuras pircēji Latvijā labprāt iegādājas sev un tuviniekiem. Par Latvijas pircēju TOP 5 viedierīcēm, kā arī citiem viedpalīgiem plašāk var uzzināt “Tele2” mājaslapā http://ej.uz/Tele2Viedpaligi vai operatora klientu apkalpošanas centros visā Latvijā.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti