Biznesam  |  Blogs  |  RU
7.02.2014

Tele2 investējis 12 miljonus eiro tīkla modernizācijā un klientu servisā

Ar prieku paziņojam, ka "Tele2", rūpējoties par saviem klientiem, pagājušā gadā ir investējis 12 miljonus eiro modernizācijā un klientu servisa uzlabošanā, kā arī uzbūvējis Baltijā modernāko sakaru tīklu, kas ļauj nodrošināt 95% iedzīvotāju ātrgaitas mobilo internetu un komercrežīmā sākt piedāvāt arī jaunāko mobilo sakaru tehnoloģiju 4G (LTE).

 

“Tele2” bija pirmais mobilo sakaru operators Latvijā, kas sasniedza 1 miljonu klientu skaitu jau 2006. gadā, un arī pērn gada beigās “Tele2” klientu skaits bija vairāk nekā miljons – 1 030 858. “Tele2” apgrozījums 2013. gadā veidoja 106 miljonus eiro, savukārt “Tele2” peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA* bija 34 miljoni eiro. Pateicoties efektīvai darbībai, “Tele2” EBITDA rentabilitātes rādītājs bija 32% apmērā, kas ir labākais sasniegums mobilo sakaru nozarē Latvijā.

 

“Esmu gandarīts ar sasniegtajiem rezultātiem aizvadītajā gadā – “Tele2” ir mobilo sakaru tirgus līderis Latvijā un arī šogad mūsu darbības fokuss būs augsts klientu serviss. Mēs turpināsim ieviest jauno dizaina konceptu klientu apkalpošanas centros, lai klientiem nodrošinātu individuālāku un ātru apkalpošanu moderna interjera telpās. Tāpat turpināsim veikt nozīmīgus ieguldījumus tīkla infrastruktūrā, rūpējoties par labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi Latvijā,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

 

“Tele2” sakaru tīkla modernizācija ir viens no lielākajiem investīciju projektiem mobilo sakaru nozarē Latvijā, kura ietvaros “Tele2” uzbūvēja 240 jaunas ātrgaitas mobilā interneta (3G) bāzes stacijas un nomainīja aparatūru esošajās bāzes stacijās, kā arī ieviesa jaunākās tehnoloģijas tīkla darbības nodrošināšanai. Izveidojot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” augstas kvalitātes balss sakari ir pieejami 99% iedzīvotāju un ātrgaitas mobilais internets – 95% iedzīvotāju. “Tele2” mērķis ir jau 2015. gadā piedāvāt 4G tīklu 70% iedzīvotāju.

 

Plašāka informācija par “Tele2” finanšu rezultātiem: http://www.tele2.com

 

*EBITDA – peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti