Biznesam  |  Blogs  | 
LV LV
6.04.2016

“Tele2” būvēs sakaru torņus 71 jaunā vietā visā Latvijā, ieguldot attīstībā 3 miljonus eiro

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka šogad un nākamgad izbūvēs mobilo sakaru infrastruktūru 71 jaunā vietā, šim uzdevumam atvēlot vairāk nekā 3 miljonus eiro. “Tele2” ir modernākais tīkls Baltijā, kas nodrošina mobilos sakarus jau 97% Latvijas teritorijas jeb 99,8% iedzīvotāju, tāpēc “Tele2” līdz šim galvenokārt turpināja attīstīt tīklu jau esošajos sakaru torņos, ieviešot tādas jaunākās teholoģijas kā 4G, 4G+ un 4G++. Lēmumu par infrastruktūras paplašināšanu jaunās vietās “Tele2” pieņēma, lai īstenotu mērķi nodrošināt vislabākos mobilos sakarus un ātru mobilo internetu arī nomaļākajās Latvijas vietās, piemēram, pierobežā, lauku teritorijās un mežos.

“Latvijā mobilo sakaru kvalitāte ir viena no labākajām Eiropā, turklāt mums ir lielisks starta punkts – praktiski visu valsts teritoriju pārklājošs “Tele2” jaunākās paaudzes mobilo sakaru tīkls, kas citviet Eiropā ir retums. Latvijā ir pietiekami daudz vietu, kur šobrīd ir novērojams izteikts mobilo sakaru patēriņa pieaugums, kaut gan vēl pirms dažiem gadiem bija redzams, ka iedzīvotāji tajās iegriezās vien dažas reizes gadā. “Tele2” sakari šajās vietās bija pieejami arī līdz šim, tomēr sakarā ar pieaugošo tīkla noslodzi un mūsu rūpēm, lai klientiem būtu pieejami augstākās kvalitātes sakari, būvēsim pilnīgi jaunus sakaru torņus ar balss sakarus atbalstošām un 4G, 4G+ un 4G++ bāzes stacijām,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” pēn izvirzījās līderpozīcijās, uzbūvējot 4G tīklu ar plašāko pārklājumu Latvijā. “Tele2” klienti ir puse Latvijas iedzīvotāji.

Dalīties ar rakstu

Meklē izdevīgu piedāvājumu?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti