Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.04.2013

Tele2 ātrgaitas mobilais internets pieejams 93% iedzīvotāju

Priecājamies paziņot, ka esam pavisam tuvu tam, lai pabeigtu vienu no lielākajiem mobilo sakaru tīkla infrastruktūras attīstības projektiem Latvijā! 

 

Līdz šim sakaru tīkla modernizācijā Latvijas reģionos Tele2 ir ieguldījis jau 2 miljonus latu, uzbūvējot 133 jaunas trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacijas un ieviešot jaunāko aparatūru esošajās bāzes stacijās. Tā rezultātā Tele2 ātrgaitas mobilo internetu 3G tīklā nodrošina jau 93% iedzīvotāju. 

 

Jau tagad mūsu klienti Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē var baudīt modernākā sakaru tīkla Latvijā priekšrocības – kvalitatīvāko balss pārraidi un vēl ātrāku mobilo internetu ar ievērojami plašāku pārklājumu.

 

 

Tele2 mobilais internets ir jau pieejams visā Tele2 tīkla pārklājuma zonā, tas ir, 99% valsts iedzīvotāju, savukārt, noslēdzoties sakaru tīkla modernizācijas projektam, nodrošināsim ātrgaitas mobilo internetu 3G tīklā jau 95% iedzīvotāju.

Ātrgaitas mobilo internetu var lietot kā bezvadu interneta pieslēgumu portatīvajam un galda datoram, kā arī mobilajā telefonā – Tele2 tīklā 90% tālruņu ir ar interneta pārlūkošanas iespējām, savukārt viedtelefonu lietotāju skaits sasniedzis 200 000.

 

Drīzumā mūsu klientiem arī Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastu un Tukuma novados būs pieejams vēl ātrāks mobilais internets ar ievērojami plašāku pārklājumu un kvalitatīvāko balss pārraidi, jo plānojam modernizētu sakaru tīklu arī šajos reģionos!

 

 

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti