Biznesam  |  Blogs  | 
LV LV
21.09.2015

Tele2 4G tīkls pieejams jau 90% Baltijas valstu iedzīvotājiem

Priecīgas ziņas visiem Tele2 un Zelta Zivtiņa klientiem, kuri ceļo uz Lietuvu un Igauniju!
Tagad Tele2 nodrošina zibenīgo 4G mobilo internetu ne tikai 90% Latvijas iedzīvotāju, bet sasniedz tādu pašu 4G tīkla pārklājumu arī kaimiņvalstīs.
Tele2 atgādina, ka joprojām ir vienīgais Latvijas mobilo sakaru operators, kas piedāvā:
  • tarifu plānu “Baltija” ar bezlimita zvaniem un īsziņām un 2GB mobilajam internetam lietošanai visās Baltijas valstīs
  • nodrošina 4G tīklu viesabonēšanā Lietuvā un Igaunijā (kā arī citās Eiropas valstīs - Lielbritānijā, Čehijā, Grieķijā, Īrijā, Portugālē un Zviedrijā)
 
Malina Holmberga, Tele2 AB grupas Baltijas valstu, Horvātijas un Austrijas tirgus reģiona direktore: “Pēdējā gada laikā “Tele2” ir koncentrējies uz Baltijā labākā 4G tīkla izbūvi, lai esošajiem un topošajiem klientiem sniegtu labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi gan lielajās pilsētās, gan lauku reģionos. Esam pārliecināti, ka augsta 4G tīkla kvalitāte un plašs tīkla pārklājums nodrošinās klientu lojalitāti”.
 
Tele2 Latvijā valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs: “Esam gandarīti, ka varam nodrošināt lielisku mobilā interneta lietošanas pieredzi jau 90% Baltijas valstu iedzīvotāju! Īpašs tarifu plāns “Baltija”, 4G tīkls pārklājums 90% Baltijas valstu iedzīvotāju un pieejams 4G tīkls viesabonēšanā – esmu pārliecināts, ka Tele2 ir spēcīgākais piedāvājums mobilo sakaru lietošanai Baltijas valstīs!”.

 
Dalīties ar rakstu

Meklē izdevīgu piedāvājumu?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti