Biznesam  |  Blogs  |  RU
2.10.2015

Tele2: 4G internets apdraud fiksētā interneta nākotni

Kā liecina Tele2 dati, Latvijā arvien aktīvāk iedzīvotāji sāk pāriet no fiksētā uz mobilo internetu. Tam par iemeslu ir interneta ātruma atšķirības zudums starp fiksēto DSL un Tele2 4G un 4G+ mobilo sakaru tīklu, kā arī Tele2 4G tīkls ir pieejams gandrīz visā valsts teritorijā.

Tele2 produktu vadītājs Didzis Solims: “Salīdzinoši ar citām Eiropas valstīm Latvijā ir fantastisks 4G tīkla pārklājums, ātrums un cenas. Latvijā Tele2 4G tīkls ir pieejams 90% valsts iedzīvotāju, tādējādi izvirzoties līderpozīcijās. Mūsu klienti ir parūpējušies par visstraujāko datu patēriņa pieaugumu Tele2 vēsturē, par ko liecina mūsu dati, kopš 1.jūlija, kad ieviesām vēl draudzīgākus tarifus 4G internetam mājās. Redzam arī, ka iedzīvotāji izvēlas mobilo internetu, ar to aizvietojot fiksēto pieslēgumu, un Tele2 klientu skaits, kas lieto Tele2 internetu mājās, ir palielinājies par trim reizēm. Mēs paredzam ka šāda paradumu maiņa kļūs vēl straujāka”.
 
Latvijā Tele2 60GB piedāvā par EUR 15,99, kas ar plašāko Tele2 4G pārklājumu arī ir labākais piedāvājums vietējā tirgū. Lielā daļā pasaules valstu mobilā interneta piedāvājums būtiski atpaliek no piedāvājuma Latvijā. Lielbritānijā mobilā interneta piedāvājums mājai ar 25GB maksā 41,00 EUR, Vācijā – 30GB – 22,00 EUR mēnesī.
 
Tele2 bezvadu 4G internets ir labākais risinājums interneta ierīkošanai privātmājā vai daudzstāvu mājā. Tele2 internetam ir vairākas priekšrocības, salīdzinot ar fiksēto internetu:

  • Bez nepatīkamām izmaiņām interjerā. Atšķirībā no fiksētā interneta, kura ierīkošanai nepieciešams urbt sienās caurumus, mobilajam internetam nevajadzēs šādas nepatīkamas izmaiņas interjerā.
  • Mobilitāte. Cilvēki dod priekšroku mobilitātei, ko fiksētais interneta pieslēgums nevar nodrošināt. Tele2 internetu ar rūteri var ērti paņemt līdzi, dodoties uz vasarnīcu, lauku mājām vai ceļojumā pa Latviju.
  • Plašākais pārklājums. Tele2 nodrošina Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 90% iedzīvotāju – 71 pilsētā un 4100 pagastu centros un ciemos, kā arī lauku apdzīvotās teritorijās.
Zibenīgs internets. Praksē klienti sasniedz mobilā interneta ātrumu vairāku desmitu megabitu sekundē (Mbps), kas pārsniedz lietotāju pašlaik izmantotā satura vajadzības, līdz ar to Tele2 mobilais internets veiksmīgi konkurē ar fiksētā interneta pieslēgumiem.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti