Biznesam  |  Blogs  |  RU
19.02.2016

Talsos “Tele2” ieguldījis 25 000 eiro jaunā koncepta centra atvēršanā

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka ir atvēris pirmo jaunā koncepta centru Talsos, t/c “Jāņa Centrs” telpās, Rīgas ielā 8. Investējot 25 000 eiro, jau esošo centru “Tele2” ir pilnībā pārbūvējis un pārcēlis uz citām plašākām telpām, ieviešot jauno dizaina konceptu, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu. Jaunatvērtais centrs īpaši priecēs “Huawei” fanus un jaunāko ierīču entuziastus – īpašā stendā var aplūkot jaunākās “Huawei” mobilās ierīces, tajā skaitā arī tādas, kas pārdošanā būs tikai tuvākajā laikā.

“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Lai Talsu iedzīvotājiem varētu piedāvāt vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu un “Tele2” pakalpojumi būtu ērtāk pieejami, nolēmām izveidot jaunā koncepta “Tele2” centru plašākās telpās. Priecājamies, ka tagad klientiem ir pieejams plašākais jaunāko telefonu, datoru, planšetdatoru un citu tehnikas un aksesuāru klāsts, kā arī patīkami priecējam apmeklētājus ar jaunā centra iekārtojumu! “Tele2” centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā, un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”
 
Jaunatvērtajā centrā “Tele2” ir saglabājis visas darba vietas, un apmeklētāji ir gaidīti darba dienās un sestdienās no plkst. 10:00 – 20:00, kā arī svētdienās no plkst. 10:00 – 19:00. Pirmajiem apmeklētājiem “Tele2” ir sarūpējis arī nelielas dāvanas.
 
“Tele2” uzsāka centru pārveides projektu 2013. gadā ar mērķi nodrošināt labāko klientu apkalpošanu telekomunikāciju nozarē, ieviešot jauno dizaina konceptu visos 39 “Tele2” centros. Trīs gadu laikā “Tele2” atvēra 24 jaunā koncepta centrus Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Liepājā, Rīgā, Valmierā un Ventspilī, investīciju apjomam sasniedzot 1,4 miljonus eiro. Šī gada laikā “Tele2” noslēgs vērienīgo investīciju projektu – šogad “Tele2” jauno konceptu jau ir ieviesis Daugavpilī, Rēzeknē un Talsos, un līdz gada beigām tas tiks paveikts vēl atlikušajos 12 centros Bauskā, Daugavpilī, Liepājā un Rīgā.
 
Latvijā darbojas 39 “Tele2” centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 400 tūkstošiem esošajiem un topošajiem “Tele2” klientiem.
 
“Tele2” centru koncepts ir radīts “Tele2 AB” grupas uzņēmumā Zviedrijā un vēlāk pieskaņots Latvijas tirgum. Koncepta ideja ir veidot “Tele2” centrus kā mobilo sakaru pakalpojumu konsultāciju centrus, kuru fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti