Biznesam  |  Blogs  |  RU
3.03.2017

RIGA JAZZ STAGE 2017

25% atlaide Tele2 klientiem konkursa „Riga Jazz Stage 2017” biļešu iegādei! 
Džezs ir drosmīgo teritorija. Tā ir gatavība vienmēr skatīties tālāk un pašiem izdomāt savus noteikumus – improvizēt, izaicināt prātu, prasmes un enerģiju. Katru dienu no jauna. Tieši tādēļ Tele2 saviem klientiem dāvina 25% atlaidi biļetēm uz vienu no gada spilgtākajiem džeza notikumiem Latvijā – konkursu „RIGA JAZZ STAGE 2017”.


Lai iegādātos biļetes izdevīgāk: 

  •     sūtiet SMS ar tekstu RITMI uz numuru 1626,
  •     saņemiet atbildē atlaides kodu,
  •     uzrādiet kodu „Biļešu Paradīzes” kasēs vai mājaslapā www.bilesuparadize.lv.

RIGA JAZZ STAGE 2017:

Kino „Splendid Palace”, Rīga
6. aprīlis plkst. 19.00
KONKURSA KONCERTS
7. aprīlis plkst. 19.00
KONKURSA FINĀLS
8. aprīlis plkst. 19.00
APBALVOŠANAS CEREMONIJA, Kurt Rosenwinkel (ASV), Latvijas Radio bigbends

„Riga Jazz Stage” ik gadu Rīgā pulcē Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursantu radošajai sāncensībai un baudīt džezu vēl līdz šim nedzirdētās interpretācijās. Tā ir lieliska iespēja jaunajiem džeza talantiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā.
Kopš konkursa dibināšanas 2004. gadā tajā piedalījušies vairāk nekā 160 mūziķi no 23 valstīm! Konkursa uzvarētāju vidū ir arī latviešu mākslinieki Intars Busulis, Kristīne Prauliņa, Daumants Kalniņš, Kristaps Vanadziņš, Andris Buiķis un citi.

Noslēguma koncertā uz skatuves kāps konkursa īpašie viesi: Kurt Rosenwinkel (ASV), Robinson Khoury (Francija), Michael Valeanu (Francija) un Latvijas Radio bigbends.
 
Viens no „Riga Jazz Stage 2017” žūrijas locekļiem būs slavenais džeza mākslinieks Kurts Rozenvinkels, kurš ne tikai vērtēs konkursa māksliniekus, bet arī kā īpašais konkursa viesis uzstāsies kopā ar Latvijas Radio bigbendu noslēguma koncertā.
 
Biļetes uz konkursa koncertiem kino „Splendid Palace” pieejamas „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.
 
Cenas: 10,00–30,00 EUR
www.rigajazz.lv
www.bilesuparadize.lv

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti