Biznesam  |  Blogs  |  RU
18.03.2016

Riga Jazz Stage 2016 -25% Tele2 klientiem

Džezs ir drosmīgo teritorija. Tā ir gatavība vienmēr skatīties tālāk un pašiem izdomāt savus noteikumus – improvizēt, izaicināt prātu, prasmes un enerģiju. Katru dienu no jauna. Tieši tādēļ Tele2 saviem klientiem dāvina 25% atlaidi biļetēm uz vienu no gada spilgtākajiem džeza notikumiem Latvijā – konkursu RIGA JAZZ STAGE 2016.

Lai iegādātos biļetes izdevīgāk:

  • Sūtiet SMS ar tekstu RITMI uz numuru 1626
  • Saņemiet atbildē atlaides kodu
  • Uzrādiet kodu “Biļešu Serviss” kasēs vai mājas lapā

RIGA JAZZ STAGE 2016

Kino “Splendid Palace”, Rīga
  • 7. aprīlis plkst. 19:00, pusfināls
  • 8. aprīlis plkst. 19:00, fināls
  • 9. aprīlis plkst. 19:00, apbalvošanas ceremonija un Charenee Wade Quartet (ASV) koncerts

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage” ir iespēja jaunajiem džeza mūziķiem no visas pasaules nodemosntrēt savas spējas starptautiskas žūrijas priekšā, savukārt džeza cienītājiem – klātienē iepazīt spilgtākos no nākotnes talantiem. Dalību konkursam pieteikuši jaunie izpildītāji no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas, Polijas, Vācijas, Itālijas, Beļģijas, Slovēnijas, Austrijas, Ungārijas, Turcijas, Uzbekistānas, Apvienotās Karalistes un ASV. 

Konkursa noslēgumā koncertu sniegs amerikāņu vokāliste Šarenī Veida (Charenee Wade) ar kvartetu. Šarenī ir prestižā Teloniusa Monka vokālistu konkursa laureāte, uzstājusies daudzās slavenās koncertzālēs un leģendāros džeza klubos kā “Smalls” un “Zinc Bar” Ņujorkā. Viņas jaunākais mūzikas albums, “Offering”, izpelnījies kritiķu uzslavas kā būtisks džeza mūzikas notikums 2015. gadā. Šarenī būs ne tikai galvenais viesmākslinieks, bet darbosies arī konkursa žūrijas sastāvā, vērtējot jauno vokālistu un trombonistu sniegumu.

Biļetes uz konkursa koncertiem kino “Splendid Palace” pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs un internetā.

Cenas: EUR 5.00-40.00
www.rigajazz.lv
www.bilesuserviss.lv

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti