Biznesam  |  Blogs  |  RU
14.02.2014

Lielākais mobilā interneta patēriņa pieaugums ir Kurzemē!

Kā liecina Tele2 apkopotie dati, gada laikā mobilā interneta patēriņš Kurzemē “Tele2” tīklā ir pieaudzis par 117%, Zemgalē – 83%, Vidzemē – 83%, Latgalē – 79% un Rīgā – 45%.

 

Salīdzinoši ar pārējiem reģioniem mazāks patēriņa pieaugums Rīgā ir skaidrojams ar to, ka galvaspilsētā būtisks mobilā interneta lietotāju skaita un tā patēriņa pieaugums “Tele2” tīklā bija novērojams iepriekšējo gadu laikā un lielākā daļa iedzīvotāju jau ir aktīvi mobilā interneta lietotāji.

 

“Lai arī turpmāk mobilā interneta lietotāju skaits augtu, tam ir radīti nepieciešamie nosacījumi – esam uzbūvējuši Baltijā modernāko sakaru tīklu, kas nodrošina 95% iedzīvotāju ātrgaitas mobilo internetu 3G tīklā. Tāpat esam uzsākuši piedāvāt jaunāko mobilo sakaru tehnoloģiju 4G, nodrošinot tirgū izdevīgāko 4G internetu datoriem*. ” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

 

“Pēc mūsu aplēsēm, Latvijā mobilā interneta lietotāju skaits varētu būt jau pārsniedzis 1 miljonu jeb 50%** iedzīvotāju,” piebilst J.Spoģis.

 

 

Ātrgaitas mobilo internetu var lietot kā bezvadu interneta pieslēgumu portatīvajam un galda datoram, kā arī planšetdatorā un mobilajā telefonā – “Tele2” tīklā 90% tālruņu ir ar interneta pārlūkošanas iespējām, savukārt viedtelefonu lietotāju skaits šī gada pirmā ceturkšņa laikā sasniegs jau 300 000 jeb 29% no klientu skaita.

 

“Tele2” Latvijā uzbūvēja Baltijā modernāko sakaru tīklu pusotra gada laikā, ieguldot vairāk nekā 9 miljonus eiro. Tele2 sakaru tīkla modernizācija ir viens no lielākajiem investīciju projektiem mobilo sakaru nozarē Latvijā, kuru “Tele2” realizēja sadarbībā ar pasaulē vadošo mobilo platjoslas iekārtu ražotāju “Nokia Solutions and Networks”.

 

* Sākotnēji “Tele2” 4G ir pieejams šādās apdzīvotās teritorijās: Rīga (Āgenskalns, centrs, Jugla, Pļavnieki, Torņakalns, Šķirotava un Zemitāni), Rīgas rajons (Alejas, Carnikava, Dārziņi, Ķīšupe, Olaine, Pabaži un Sloka), Daugavpils, Jēkabpils, Kuldīga, Liepāja, Preiļi, Rēzekne un Ventspils.
** Saskaņā ar “Centrālās statistikas pārvaldes” datiem 2013. gada decembrī Latvijā bija 2 006 900 iedzīvotāju.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti