Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.04.2013

Jauns Tele2 klientu apkalpošanas centrs arī Jēkabpilī

No šodienas arī Jēkabpils pilsētas iedzīvotājiem Tele2 pakalpojumi būs vēl ērtāk pieejami, jo esam izveidojuši jaunu Tele2 klientu apkalpošanas centru Jēkabpilī, Vienības ielā 7 (tirdzniecības centra Jēkabpils centrs telpās). Lai to izveidotu un tehnoloģiski aprīkotu atbilstoši mūsu izstrādātajiem dizaina standartiem, kā arī nodrošinātu plašu preču klāstu, investējām 10 000 latu.

 

Jaunajā Tele2 klientu apkalpošanas centrā piedāvāsim vēl lielāku jaunāko telefonu, datoru, planšetdatoru un citu tehnikas un aksesuāru klāstu, kā arī patīkami priecēsim apmeklētājus ar jauno telpu iekārtojumu.

 

 

Jaunais Tele2 klientu apkalpošanas centrs Jēkabpilī aizstāj līdzšinējo klientu apkalpošanas centru, kas atradās Mego tirdzniecības telpās. Visas darba vietas ir saglabātas, un darbinieki turpina darbu plašākā un modernizētā Tele2 klientu apkalpošanas centrā tirdzniecības centra Jēkabpils centrs telpās. 

 

Jaunais Tele2 klientu apkalpošanas centrs Jēkabpilī gaidīs apmeklētājus darba dienās, sestdienās un svētdienās no plkst. 9:00 – 21:00. 

 

Viena no mūsu prioritātēm ir augsts klientu serviss, un šī gada laikā uzmanību veltīsim tieši klientu apkalpošanas centru tīkla paplašināšanai!

 

 

 

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti