Biznesam  |  Blogs  |  RU
31.10.2016

Investējot 29 000 eiro, “Tele2” Kuldīgā atklājis jauna koncepta Centru

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” informē, ka Kuldīgā, Sūru ielā 2, ir atvēris jaunā koncepta “Tele2” Centru. Investējot 29 000 eiro, “Tele2” Centru Kuldīgā ir pilnībā pārbūvējis, ieviešot jauno dizaina konceptu, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu.

“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Kuldīgā cilvēki augstu novērtē mūsu sniegtos pakalpojumus, jo “Tele2” Centrs vidēji mēnesī apkalpo vairāk kā 10 000 esošo un topošo “Tele2” klientu. Vēlējāmies sniegt mūsu Centra apmeklētājiem vēl patīkamāku pieredzi - pēc jaunā koncepta pārbūvētais “Tele2” Centrs priecēs apmeklētājus ne tikai ar modernu iepirkšanos un vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, bet arī plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. “Tele2” Centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā, un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”
 
Jaunatvērtajā “Tele2” Centrā Kuldīgā uzņēmums ir saglabājis visas darba vietas, un apmeklētāji ir gaidīti darba dienās no plkst. 9.00 – 20.00, kā arī sestdienās no plkst. 9.00 – 19.00 un svētdienās no 10.00 – 18.00.
 
Jaunā koncepta “Tele2” Centrs Kuldīgā atrodas tirdzniecības centrā “Rimi”, Sūru ielā 2.
 
Šogad, sekojot jaunākajām tendencēm, “Tele2” Centru konceptu plānots ieviest 6 Centros Rīgā un citās pilsētās, kopumā investējot 242 000 eiro. Šis ir jau šogad trešais pārveidotais “Tele2” Centrs Latvijā. Pirmais jaunā koncepta “Tele2” Centrs tika atklāts šā gada augusta beigās Saldū, savukārt oktobra vidū pārvērtības piedzīvoja “Tele2” Centrs Ogrē.
 
Latvijā darbojas 37 “Tele2” Centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.
 
“Tele2” Centru koncepts ir radīts “Tele2 AB” grupas uzņēmumā Zviedrijā un vēlāk piemērots Latvijas tirgum. Koncepta ideja ir veidot “Tele2” Centrus kā mobilo sakaru pakalpojumu konsultāciju centrus, kuru fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti