Biznesam  |  Blogs  |  RU
5.11.2018

Ieskandinām rudeni ar Art of Riga jazz

Eirovīzijas triumfs un Latvijā vēl nebijušie mākslinieki - “Art of Riga Jazz” rudens sesijas koncertos.

Jau tradicionāli Tele2 klientiem ir iespēja saņemt 25% atlaidi uz “ART OF RIGA JAZZ” koncertiem. Lai iegūtu atlaižu kodu, jāsūta īsziņā tekstu JAZZ uz numuru 1626. Atlaižu kods jānorāda, pērkot biļeti “Biļešu servisa” kasēs vai internetā. Atlaide tiek piemērota iegādajoties 2 biļetes.

Koncertu sērija “Art of Riga Jazz”, kas jau tradicionāli kļuvusi par galveno džeza notikumu gada nogalē Latvijā, izziņoja 2018. gada programmu. No 30. novembra līdz 14. decembrim “Art of Riga Jazz” melomāniem piedāvās Latvijā vēl nebijušu džeza mūziķu koncertus, savukārt par īpašu pārsteigumu šogad kļūs 2017. gada Eirovīzijas uzvarētāja - portugāļu dziedātāja Salvadora Sobrala –– uzstāšanās.

Salvadors Sobrals iekaroja Eiropas un visas pasaules mūzikas baudītāju sirdis, apvienojot divas dažādas pasaules - fado gaišo melanholiju un džeza šarmanto valdzinājumu. Pēc uzvaras Eirovīzijā Sobrals ne vien ieguva auditorijas atzinību, bet arī tika ļoti augsti novērtēts kritiķu vidū. Par mūziķa uzvaru Spānijas lasītākais izdevums ”El Pais” teica: “Sobrala izcilais priekšnesums ir ne tikai mūzikas uzvara pār šovu, bet arī atgādinājums par tiem mākslas aspektiem, kas tika nodoti, lai izdabātu modes tendencēm un komerciālajām interesēm.” Savukārt mūzikas kritiķis Rick Fulker paziņoja: ”Šoreiz Eirovīzijā uzvarēja mūzika!” Ar Sobrala daiļradi var iepazīties šeit.

“Art of Riga Jazz” piedāvā četrus izcilus džeza koncertus:

  • 30. novembrī plkst. 19.00 Latvijas Radio 1. Studijā Phronesis;
  • 4. decembrī plkst. 19.00 kinoteātrī “Splendid Palace” Salavadors Sobrals
  • 6. decembrī plkst. 19.00 Latvijas Radio 1. studijā David Helbock’s Random/Control
  • 14. decembrī plkst. 19.00 Latvijas Radio 1. Studijā Ana Carla Maza.

Trio “Phronesis”(no latīņu valodas – spēja izprast, kā un kāpēc ir jārīkojas, lai mainītu lietas, it īpaši lai padarītu dzīvi labāku), kuri ieskandinās “Art of Riga Jazz” koncertu sēriju, ir pazīstami ar saviem enerģijas piesātinātajiem koncertiem ne tikai Eiropā, bet arī ārpus tās. No Marokas līdz Brazīlijai, no Austrālijas līdz Ziemeļamerikai mākslinieki nemainīgi iepriecina savus klausītājus ar elpu aizraujošu ritmu un valdzinošu skanējumu, kas ir raksturīgs tikai viņiem. ”Jazzwise” par šo trio raksta: “Tā ir viena no visaizraujošākajām grupām uz šīs planētas šodien!” Ar “Phronesis” skaņdarbiem var iepazīties šeit.

Koncertu sēriju turpinās viens no spilgtākajiem Eiropas jaunās džeza skatuves pārstāvjiem pianists Deivids Helboks, kurš Latvijā uzstāsies ar projektu ”David Helbock´s Random/Control”. Kopā ar Johanesu Bāru (trompete, tuba) un Andreasu Brogeru (soprāna saksofons, klarnete, flauta) Deivids radīs skatītājiem neatkārtojamas emocijas. Rolands Spigels no “Bavarian Radio” par šo trio teicis: “Tā ir mūzika, kas saviļņo ķermeni un aizkustina prātu.” Ar trio mūziku var iepazīties šeit.

“Art of Riga Jazz” šogad noslēgs kubiešu izcelsmes čelliste un dziedātāja Ana Carla Maza. “Tevi aptver neaprakstāma svētlaimes sajūta! Kad spēlē Ana Carla Maza, šķiet, ka dzied eņģeļi, – tik daudz emociju katrā notī…” tā par talantīgo čellisti un džeza izpildītāju teicis slavenais franču scenārists un režisors Frank Cassenti. Ana Carla Maza pilnībā piepilda skatuvi ar savu neatkārtojamo enerģiju. Viņas virtuozā spēle, spēja improvizēt un maigā balss ir perfekta kombinācija, kas ļauj klausītājam izjust niansētu skanējumu no brazīļu bossa novas līdz kubiešu habanerai.

Biļetes uz Salvadora un citiem “Art of Riga Jazz” koncertiem jau pieejamas pārdošanā.

Koncertu sēriju ”Art of Riga Jazz” jau vairākus gadus organizē fonds “Mūsdienu Mūzikas Centrs”. Vairāk informācijas par “Art of Riga Jazz” šeit.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti