Biznesam  |  Blogs  |  RU
27.12.2013

Ieguldot vienu miljonu latu, modernizēts sakaru tīkls Rīgā

Esam gandarīti paziņot, ka veiksmīgi ir noslēgusies sakaru tīkla modernizācija visā Rīgas teritorijā, kā rezultātā tās iedzīvotājiem un viesiem ir pieejams vēl ātrāks mobilais internets un kvalitatīvākā balss pārraide.

 

Rīgā “Tele2” nomainīja aparatūru esošajās bāzes stacijās uz jaunākajām tehnoloģijām, kā arī uzbūvēja 24 jaunas trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacijas, investīciju apjomam sasniedzot vienu miljonu latu.

 

“Priecājamies, ka Rīgas iedzīvotājiem un viesiem nodrošinām jaunās paaudzes sakaru tīkla priekšrocības – kvalitatīvāko balss pārraidi un vēl ātrāku mobilo internetu!” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa. “Kopš pērn uzsākām sakaru tīkla modernizācijas projektu, katru ceturksni mūsu klientu skaits ir palielinājies.”

 

 

Tīkla modernizācijas ietvaros Rīgā “Tele2” uzbūvēja 24 jaunas 3G bāzes stacijas šādās vietās: Balasta dambī, Biķernieku ielā, Daugavpils ielā, Deglava ielā, Grestes ielā, Jūrkalnes ielā, Kalēju ielā, Keldiša ielā, Kr. Barona ielā, Liepājas ielā (divas bāzes stacijas), Maskavas ielā, Meldru ielā, Mūkusalas ielā, Pērses ielā, Rātsupītes ielā, Slokas ielā, Stirnu ielā, Vienības gatvē un Ziemeļu ielā.

 

“Tele2” sakaru tīkla modernizācija ir viens no lielākajiem investīciju projektiem mobilo sakaru nozarē Latvijā, kuru “Tele2” realizē sadarbībā ar pasaulē vadošo telekomunikāciju iekārtu ražotāju “Nokia Solutions and Networks”. Pabeidzot projektu, “Tele2” nodrošinās ātrgaitas mobilo internetu 3G tīklā 95% iedzīvotāju, kā arī būs gatavs ceturtās paaudzes jeb 4G pakalpojumu piedāvāšanai. Jaunākais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas” (SPRK) pārskats liecina, ka “Tele2” jau ir plašākais pārklājums ātrākajam mobilajam internetam Latvijā*.

 

* Saskaņā ar jaunāko SPRK Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatu par 2012. gadu “Tele2” ir visvairāk bāzes staciju, kuras nodrošina mobilo internetu ar ātrumu 4 megabiti sekundē (Mbps) un vairāk.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti