Biznesam  |  Blogs  |  RU
12.11.2015

Cēsīs Tele2 atver jaunā koncepta klientu apkalpošanas centru

Vadošais mobilo sakaru operators Tele2 ir atvēris pirmo jaunā koncepta klientu apkalpošanas centru Cēsīs. Tagad Cēsu iedzīvotāju un viesi varēs baudīt vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu moderna interjera telpās, kā arī izvēlēties nepieciešamo no plašā Tele2 mobilo sakaru pakalpojumuun jaunāko ierīču un aksesuāru klāsta. Jaunatvērtais klientu apkalpošanas centrs īpaši priecēs Samsung fanus un jaunāko ierīču entuziastus – īpašā stendā varēs aplūkot jaunākās Samsung mobilās ierīces, tajā skaitā arī tādas, kas pārdošanā būs tikai tuvākajā laikā.

Tele2 mazumtirdzniecības vadītāja Dace Škrabe : “Mūsu izstrādātais klientu apkalpošanas centru koncepts ir viens no modernākajiem Latvijā, un priecājos, ka esam atvēruši pirmo Tele2 jaunā koncepta klientu apkalpošanas centru arī Cēsīs! Augsts klientu serviss ir mūsu prioritāte, tāpēc arī turpmāk rūpēsimies par klientu ērtībām, veicot nozīmīgus ieguldījumus un atverot jaunā koncepta klientu apkalpošanas centrus citās pilsētās.”
 
Jaunatvērtajā klientu apkalpošanas centrā Tele2 strādā visi četri darbinieki, kuri līdz šim strādāja Tele2 klientu apkalpošanas centrā, kas atradās “Maxima” tirdzniecības telpās.
 
Tele2 jaunā koncepta klientu apkalpošanas centra apmeklētāji ir gaidīti:

  • darba dienās no plkst. 9:00 – 20:00,
  • sestdienās 9.00-18.00,
  • svētdienās: 9.00-16.00.
 
Tele2 klientu apkalpošanas centru koncepts ir radīts Tele2 AB grupas uzņēmumā Zviedrijā un vēlāk pieskaņots Latvijas tirgum. Tele2 sāka vērienīgo klientu apkalpošanas centru pārveides projektu Latvijā pirms diviem gadiem, un šobrīd koncepts ir veiksmīgi ieviests jau 19 klientu apkalpošanas centros Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rīgā, Valmierā un Ventspilī. Kopumā Latvijā darbojas 39 Tele2 klientu apkalpošanas centri 21 pilsētā.
 
Tele2 šogad atkārtoti ir atzīts par klientu uzslavētāko uzņēmumu telekomunikāciju nozarē, kas ir vēl viens apliecinājums Tele2 augstajai servisa kvalitātei. Tele2 klienti ir puse Latvijas iedzīvotāju.
 
 
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti