Biznesam  |  Blogs  |  RU
6.06.2013

Atvērts jauns Tele2 klientu apkalpošanas centrs Tukumā

No šodienas Tukuma iedzīvotājiem atvērts jauns klientu apkalpošanas centrs jaunās un plašās telpās, kas tehnoloģiski aprīkotas atbilstoši uzņēmuma izstrādātajiem dizaina standartiem.

Lai Tukuma iedzīvotājiem Tele2 pakalpojumi būtu vēl ērtāk pieejami un piedāvātu vēl lielāku jaunāko telefonu, datoru, planšetdatoru un citu tehnikas un aksesuāru klāstu, kā arī patīkami priecētu apmeklētājus ar jaunā klientu apkalpošanas centra iekārtojumu, nolēmām izveidot jaunu Tele2 klientu apkalpošanas centru plašākās telpās, tā izveidē investējot 7 000 latu. 

Jaunais Tele2 klientu apkalpošanas centrs Tukumā aizstāj līdzšinējo klientu apkalpošanas centru, kas atradās t/c Maxima telpās (Kurzemes ielā 36). Visas darba vietas ir saglabātas, un darbinieki turpina darbu plašākā un modernizētā Tele2 klientu apkalpošanas centrā tirdzniecības centra Rimi telpās.

Jaunais klientu apkalpošanas centrs Tukumā gaidīs apmeklētājus darba dienās, sestdienās un svētdienās no plkst. 9:00 – 20:00. 

Kopumā šogad esam atvēruši jau sešus jaunus klientu apkalpošanas centrus – Jēkabpilī, Madonā, Rīgā (divi), Ogrē un tagad arī Tukumā. 

No šodienas kopumā Latvijā darbojas jau 43 Tele2 klientu apkalpošanas centri 21 pilsētā. 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti