Biznesam  |  Blogs  |  RU
3.04.2018

Ar "Tele2" atbalstu startē jaunā "Riga Jazz Stage 2018" sezona

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage” 2018 notiks no 5. līdz 7. aprīlim, un tajā jaunie izpildītāji no visas pasaules sacentīsies divās nominācijās – “Džeza vokāls” un “Džeza bass”.

Preses konferencē piedalījās konkursa mākslinieciskais direktors Māris Briežkalns, konkursa direktore Diāna Briežkalne, Maestro Raimonds Pauls, “Tele2” zīmola vadītāja Ilze Žukova, “Riga Jazz Stage” koncertu vadītāja Beāte Zviedre, šā gada konkursante vokāla nominācijā Laura Rizzotto. Ar muzikālo pavadījumu priecēja  konkursants basa kategorijā Toms Lipskis.

Māris Briežkalns pastāstīja par konkursa koncertiem 5. un 6. aprīlī, ar apbalvošanas ceremoniju 7. aprīlī, kuras noslēgumā brazīļu mūzikas sensācija Mišels Pipokinja un Latvijas Radio bigbends prezentēs programmu Tribute to Jaco.

Maestro Raimonds Pauls pagaidām gan atturējās nosaukt savus favorītus, sakot, ka jāsagaida koncerti. ‘’Ceru uz jaunām zvaigznēm, īpaši vokālistiem, kas vienmēr mums trūkst.’’ Maestro akcentēja džeza attīstību Latvijā un mūsu mūziķu panākumus ārzemēs.

Mūsdienās samērā reti draudzība, laulība vai sadarbība ilgst vairākas desmitgades. Taču “Tele2” līdzās “Rīgas Ritmiem” no pašiem pirmssākumiem atbalsta arī “Riga Jazz Stage”, un šī sadarbība jau ir iesoļojusi trešajā desmitgadē. “Esam gandarīti būt klātesošie džeza attīstībai Latvijā, un īpaši prieks, ka kopā radam platformu jauniem un daudzsološiem māksliniekiem, lai tie var skaļi pieteikt sevi ne vien Latvijas, bet arī pasaules arēnā. Jau trešo gadu, papildus kompetentas žūrijas vērtējumam, ļausim arī skatītājiem iesaistīties vērtēšanā, mājas lapā atdodot balsi par savu simpātiju. Gala ceremonijā publikas mīlulim pasniegsim īpašo “Tele2” Skatītāju simpātiju balvu, kas liecina ne vien par mākslinieka talantu, bet arī spēju strādāt  ar publiku. Novēlu veiksmi visiem konkursa dalībniekiem, īpaši Latvijas pārstāvjiem,” atzīmēja “Tele2” zīmola vadītāja Ilze Žukova.

Konkursa koncertu vadītāja Beāte Zviedre dalījās ar sajūtām par savu piedalīšanos konkursā. Esot konkursa vadītājai, viņa vienlīdz jūt to pašu satraukumu un pārdzīvo par visiem konkursantiem. Viņa atzīst, ka ‘’konkursa galvenā vērtība ir tas, ka visi dalībnieki ir ļoti draudzīgi un džezs ir mūzikas forma, kurā tomēr dominē sadarbība. Tā sacensība paliek kaut kur fonā’’. Noslēgumā viņa novēlēja visiem veiksmi konkursā.

Laura Rizzotto savu uzrunu sāka latviešu valodā, kuru viņa šobrīd mācoties, bet turpināja angliski. ‘’Es esmu ļoti sajūsmināta atrasties šeit un uzstāties Latvijā, būt par daļu no šī konkursa.’’ – tā Laura. Viņa ar nepacietību gaida savas uzstāšanās konkursa koncertos.

Preses konferences noslēgumā konkursa direktore Diāna Briežkalne izstāstīja par konkursa balvām. ‘’Riga Jazz Stage’’ laureāti saņems gan naudas, gan cita veida balvas. “Grand Prix” ieguvēji vokāla un basa kategorijās saņems 1500 eiro, 2. vietas ieguvēji – 1000 eiro, 3. vietas ieguvēji – 700 eiro. Maestro Raimonda Paula simpātija saņems 1000 eiro. Basa kategorijas uzvarētājs saņems “A&T trade” dāvāto Fender American Professional Jazz Bass. Laureāti saņems arī ielūgumus uzstāties starptautiskos džeza festivālos un ārvalstu klubos.

Džeza talanti satiekas Rīgā!

Biļetes uz konkursa koncertiem nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un internetā.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti