Nāc pie Tele2

VĒLIES KĻŪT PARTELE2 KLIENTU

Uzgaidiet...

Eiropā
kā mājās

No 1.jūnija mobilos sakarus Eiropā
lietosim tāpat kā mājās

ATBILDES UZ SVARĪGĀKAJIEM JAUTĀJUMIEM

Kāpēc nepieciešamas izmaiņas?
No šī gada jūnija stāsies spēkā Eiropas Savienības (ES) viesabonēšanas regulas (Nr. 2015/2120) noteikumi par mobilo pakalpojumu lietošanu Eiropā kā mājās. Tas nozīmē, ka, jau sākot ar šī gada jūniju, saviem klientiem mobilos pakalpojumus Eiropā (ES/EEZ valstīs) piedāvāsim par tieši tādiem pašiem tarifiem kā mājās, Latvijā. Tas attieksies gan uz balss sakariem un īsziņām, gan uz mobilo datu pārraidi. Turklāt mobilā saziņa starp ES/EEZ valstīm arī būs bez papildus maksas. Starptautiskiem zvaniem (no Latvijas uz ārvalstīm) būs attiecināmi līdzšinējie tarifi.
Kādi ieguvumi būs no šīm izmaiņām?
  • ērtāka un izdevīgāka saziņa Latvijā, jo aktuālo tarifu plānu maksā būs iekļauti zvani uz visiem tīkliem,
  • iespēja izmantot pakalpojumus atrodoties ES/EEZ valstīs tāpat kā mājās, par to nemaksājot vairāk,
  • papildu SIM karte planšetei ērtākai datu izmantošanai, izvēloties tarifu plānus Zelts 2 GB, Zelts 6 GB un Zelts Bezlimits,
  • iepriekš piešķirtā atlaide tarifu plāna abonēšanas maksai tiks saglabāta,
  • ienākošie zvani un SMS Latvijā un Eiropā būs bez maksas.
Vai un kad man ir jāpieslēdz jaunais tarifu plāns?
Ja piekrīti mūsu ieteiktā tarifu plāna nosacījumiem, tad nekas nav jādara. Ja vēlies pieslēgt kādu citu no jaunajiem tarifu plāniem, tad pēc 1. jūnija to ērti un ātri vari izdarīt https://mans.tele2.lv
Vai varēšu pakalpojumus izmantot arī ārzemēs?
Ar tarifu plāniem Zelts ES/EEZ valstīs varēsi izmantot mūsu pakalpojumus tāpat kā mājās, nemaksājot  vairāk, kā arī izmantot viesabonēšanas pakalpojumus pārējā pasaulē, atbilstoši vietējā operatora noteiktajiem tarifiem. 
Cik daudz interneta varēšu izmantot Eiropā?
Eiropā varēsi izmantot visu tarifu plānā iekļauto interneta apjomu. Tarifu plānā Zelts Bezlimits iekļautais interneta apjoms Eiropā ir 6 GB mēnesī, pēc kuru iztērēšanas stāsies spēkā maksa par katru izmantoto MB – 0,01 EUR.
Arī papildu datus varēsi iegādāties un lietot Eiropā. 
Kā mainīsies mans rēķins?
Jaunie tarifu plānu nosacījumi stāsies spēkā jūnija laikā. Tarifu plānu abonēšanas maksa būs aprēķināta pa dienām. Tātad izmaiņas rēķinā redzēsi jūlija mēnesī, kad saņemsi rēķinu par jūnijā izmantotajiem pakalpojumiem. Ja iepriekš bija piešķirta atlaide tarifu plāna abonēšanas maksai, tā tiks saglabāta un būs aprēķināta no jaunā tarifu plāna abonēšanas maksas.
Vai izmaiņas skars arī datu plānus?
Datu plānu izmantošana paredzēta interneta izmantošanai Latvijā. Ja šobrīd esi pieslēdzis komplektu Zelts 6 GB + Datu plāns Bezlimits, tad komplekta cena un tarifu plāna iekļauto pakalpojumu apjoms mainās, atbilstoši tarifu plāna Zelts 6 GB izmaiņām.