TU VĒL NEESI IZMĒĢINĀJIS VIAPLAY?

  •  simtiem filmu
  • ​  populārākie seriāli Latvijā un pasaulē
  • ​  sirsnīgas multfilmas un raidījumi bērniem
  • ​  aizraujošas dokumentālās filmas
  •  sporta tiešraides un raidījumi Viaplay Sporta pakā
 

PĒDĒJIE PIEVIENOTIE

Deviņas dzīvības
Deviņas dzīvības
Deviņas dzīvības
Biznesmenis tiek iesprostots ģimenes kaķa ķermenī.
Uz meža takas
Uz meža takas
Uz meža takas
Uz meža takas
Atgriezties mājās
Atgriezties mājās
Atgriezties mājās
Kāda noslēpumaina sieviete nonāk pa vidu starp smago Otrā pasaules kara mantojumu un jaunu dzīves sākumu Austrālijā.
Bitīt' kapos
Bitīt' kapos
Bitīt' kapos
Nellijas vadītā apbedīšanas biroja mierīgajām dienām pienācis gals, jo Ojārs atļāvis zem sava jumta atvērt vēl vienu apbedīšanas biroju. Nellija netaisās samierināties ar konkurentu klātbūtni, un sīva konkurences cīņa var sākties. Un ne jau par biznesu vien būs stāsts, arī attiecības un mīlestība nekur neizpaliks, jo Silvestra pievilcība sakurina jaunas kaislības.

IEMĪĻOTĀKIE SERIĀLI

Draugi
Draugi
Draugi
Seriāla centrā ir seši jauni, jautri un apburoši jauni cilvēki – trīs sievietes un trīs vīrieši, kas kopīgi risina savas problēmas, pļāpā par mīlas lietām un izklaidējas. Pa reizei daži no viņiem ir kaimiņi, daži kādreiz bijuši pāris, daži ir sāncenši, bet daži cer uz kopīgu nākotni. Patiesībā Reičelas, Monikas, Fēbes, Čendlera, Džoija un Rosa attiecības ir tik sarežģītas, ka pāris vārdos nemaz nav aprakstāmas. Tikai viens ir skaidrs un neapšaubāms – viņi ir labākie un uzticamākie draugi, kas vienmēr var...
Aklā zona
Aklā zona
Aklā zona
Ņujorkā, Taimskvērā tiek atrasta pamesta soma, kurā atrodas kaila un apjukusi sieviete, kura nespēj neko par sevi paskaidrot. Tiek noskaidrots, ka viņai ar medikamentu palīdzību ir mākslīgi izraisīta amnēzija. Sievietes ķermeni klāj tetovējumi, starp kuriem ir arī FIB aģenta Kērta Vellera vārds. Kas ir šī sieviete, kā viņa nonāca Taimskvērā, ko nozīmē tetovējumi? Pie darba ķeras pats īpašais aģents Kērts Vellers. Izrādās, ka visi tetovējumi ir tikai pāris nedēļas veci, un Vellers secina, ka tie ir kāda...
Ēnu spēles
Ēnu spēles
Ēnu spēles
Detektīvfilmas notikumu centrā ir divi galvenie varoņi – detektīvaģentūras līdzīpašnieki un partneri – Roberts Meirāns un Gabriela Ozoliņa. Viņi kopā izmeklē gan slepkavības un zādzības, gan arī pavisam vienkāršas konfliktsituācijas, piemēram, laulāto neuzticību.
Precējies. Ir bērni
Precējies. Ir bērni
Precējies. Ir bērni
Seriāla galvenais varonis ir kādreiz veiksmīgs sportists Als, kurš pēc vidusskolas apprecējies un sācis darbu kā kurpju pārdevējs. Viņa sieva, Pegija, ir slinka mājsaimniece. Viņiem ir divi bērni — skaistā Kellija un viņas mazākais brālis Bads. Ģimenes locekļi viens otru necieš un apceļ, jo īpaši Alu, tomēr visu laiku paliek kopā.

POPULĀRĀKĀS FILMAS

Kāpēc viņš?
Kāpēc viņš?
Kāpēc viņš?
Redzot meitu augam, šķiet neviens puisis nebūs viņas cienīgs, bet agrāk vai vēlāk pienāk brīdis satikt viņas mūža mīlestību. Tas brīdis ir pienācis arī Flemingu ģimenes galvai Nedam, kurš dodas iepazīties ar meitas Stefānijas izredzēto Lērdu - ekscentrisku bagātnieku, kurš neskopojas ar piparotiem vārdiem sarunu laikā. Kāpēc no visiem iespējamajiem puišiem, meita ir izvēlējusies tieši šo? Kamēr Neds ir pilnīgi pret meitas izvēli, Lērds ir apņēmies pierādīt, ka ir īstais.
Meitene vilcienā
Meitene vilcienā
Meitene vilcienā
Reičela ir satriekta pēc nesenās šķiršanās. Viņas ikdiena paiet fantazējot par šķietami ideālu pāri, kas dzīvo mājā, kurai viņa katru dienu pabrauc garām ar vilcienu. Līdz vienam rītam, kad viņa pamana notiekam ko satriecošu, iesaistot Reičelu arvien dziļāk noslēpumainajos notikumos.
Rīgas sargi
Rīgas sargi
Rīgas sargi
Ir 1919. gads. Pirmais pasaules karš ir beidzies. Mārtiņš pēc daudziem gadiem, kas pavadīti karojot svešumā, atgriežas Latvijā pie savas līgavas Elzas. Viņš nenojauš, ka izšķīrīgā cīņa - gan par Elzas sirdi, gan par jaundibināto Latvijas valsti - vēl tikai priekšā. Vācu karaspēks krievu virsnieka Pāvela Bermonta vadībā grasās ieņemt Rīgu. Šķiet, ka vienīgā Latvijas cerība iepretī vācu karaspēkam ir sabiedroto valstu atbalsts. Taču Mārtiņš ar saujiņu drošsirdīgo ir gatavs cīnīties. Rīgas sargu varonība...
Divas naktis seksam
Divas naktis seksam
Divas naktis seksam
Iespējams, ka vienas nakts sekss ar interneta sarakstē tikko iepazītu puisi nav tā labākā ideja. Bet sniega vētras dēļ iestrēgt ar viņu vienā dzīvoklī pirms pašiem Ziemassvētkiem - tas jau ir par daudz. Vai arī tā ir negaidīta iespēja labāk iepazīt vienam otru?

PĀRRAIDES BĒRNIEM

Ogijs un tarakāni
Ogijs un tarakāni
Ogijs un tarakāni
Kaķis vārdā Ogijs dzīvo savā divstāvu namā un bauda vecpuiša dzīvi. Viss butu labi, ja kaimiņos nedzīvotu trīs traki tarakāni.
Zigs un Šarko
Zigs un Šarko
Zigs un Šarko
Zigs ir vienmēr izsalkusi hijēna, kura sapņo par skaistās nāriņas apēšanu, bet.. tas ir grūti izdarāms, jo nāriņai ir draugs - stiprais Šarko.
Nu, pagaidi!
Nu, pagaidi!
Nu, pagaidi!
Nu, pagaidi!
Čempionu aitas
Čempionu aitas
Čempionu aitas
Kamēr saimnieks ir prom notiek neparastas un interesantas lietas. Čempionu aitas ir sacensības, kurās piedalīsies fermas iemītnieki.

Pārcel saturu uz TV ekrānu ar vienu klikšķi

Izmanto Straumētāju un baudi pilnīgu brīvību, aizstājot TV pulti ar savu mobilo telefonu. Pārnes saturu un TV ekrānu un turpini lietot telefonu citām vajadzībām.