TU VĒL NEESI IZMĒĢINĀJIS VIAPLAY?

  •  simtiem filmu
  • ​  populārākie seriāli Latvijā un pasaulē
  • ​  sirsnīgas multfilmas un raidījumi bērniem
  • ​  aizraujošas dokumentālās filmas
  •  sporta tiešraides un raidījumi Viaplay Sporta pakā
 

PĒDĒJIE PIEVIENOTIE

Apdāvinātā
Apdāvinātā
Apdāvinātā
Frenks Adlers pēc māsas nāves viens pats audzina savu māsasmeitu Mariju. Viņa uzdevums un māsas lūgums nodrošināt Marijai normālu bērnību, kļūst gandrīz neizpildāms, kad atklājas, ka viņa ir matemātikas brīnumbērns. Frenks noraida prestižas skolas stipendijas piedāvājumu, kas pievērš mātes un vecmāmiņas Evelīnas uzmanību viņiem. Māte un dēls uzsāk nepatīkamu tiesvedību, kurā izšķirsies Marijas nākotne.
Urfins Džīss un viņa koka zaldāti
Urfins Džīss un viņa koka zaldāti
Urfins Džīss un viņa koka zaldāti
Viltīgais un ļaunais Urfins Džīss ir nolēmis kļūt par Burvju zemes pavēlnieku, sagrābt Smaragda pilsētu ar savu koka zaldātu palīdzību un nosaukt to par Urfingradu. Viņš jau ir gatavs svinēt uzvaru, bet iejaucas pavisam parasta meitene Ella, kas gadījusies Burvju zemē īstajā brīdī. Viņa ļoti vēlas atgriezties mājās, bet pirms tam viņai jāpalīdz saviem draugiem Biedēklim, Dzelzs Malkas Cirtējam un Lauvam uzvarēt Urfinu un viņa armiju.
Trauksme Kobrai 11. Lielceļa policija
Trauksme Kobrai 11. Lielceļa policija
Trauksme Kobrai 11. Lielceļa policija
Uz Vācijas lielceļiem valda mežonīgs ātrums, kā arī bīstami cilvēki un bandas. Vīri no vienības "Kobra 11" cenšas ieviest kārtību šajā bīstamajā vidē.
Drosme un skaistums
Drosme un skaistums
Drosme un skaistums
Džesurs ir pievilcīgs vīrietis. Viņš no lielpilsētas pārvācas uz nelielu lauku ciematiņu un uzreiz pievērš sev vietējo uzmanību. Tikko ieradies, viņš izglābj dzīvību ietekmīgākā biznesmeņa Tahsina Korludaga mīļotajai meitai Suhanai. Starp abiem jauniešiem uzreiz uzplaukst jūtu ķīmija, taču nekas nav tik vienkārši. Suhanai jau ir izredzētais, un Džesuram ir savi, ne tie labākie nodomi, attiecībā uz meitenes tēvu. Viņš ir ieradies nokārtot senus parādus – atriebt Tahsina nodarījumus tēvam. Džesurs ir...

IEMĪĻOTĀKIE SERIĀLI

Viņas melo labāk
Viņas melo labāk
Viņas melo labāk
Stāsts par četrām sievietēm – Margaritu, Martu, Jolantu un Kristīni, kuras apzinās sevi nevis kā iekāres objektus, bet gan kā sievietes, kuras tiecas pēc īstas un mūžīgas mīlestības. Taču, kā zināms, mīlestībai vajadzīgas divas sirdis. Kad parādās trešā – draud briesmas, tiek piedzīvoti meli, atklāti sirds noslēpumi un sapņi, nodota draudzība. Risks, adrenalīns un ilgas pēc patiesas mīlestības - tas viss un vēl vairāk tiek piedzīvots šajā seriālā.
Draugi
Draugi
Draugi
Seriāla centrā ir seši jauni, jautri un apburoši jauni cilvēki – trīs sievietes un trīs vīrieši, kas kopīgi risina savas problēmas, pļāpā par mīlas lietām un izklaidējas. Pa reizei daži no viņiem ir kaimiņi, daži kādreiz bijuši pāris, daži ir sāncenši, bet daži cer uz kopīgu nākotni. Patiesībā Reičelas, Monikas, Fēbes, Čendlera, Džoija un Rosa attiecības ir tik sarežģītas, ka pāris vārdos nemaz nav aprakstāmas. Tikai viens ir skaidrs un neapšaubāms – viņi ir labākie un uzticamākie draugi, kas vienmēr var...
Karaliskie grēki
Karaliskie grēki
Karaliskie grēki
Drāma par izdomātu Britu karalisko ģimeni mūsdienu Londonā.
Jaunā es…
Jaunā es…
Jaunā es…
Pēc tam, kad vientuļo māti notur par krietni jaunāku nekā viņa patiesībā ir, viņa nolemj izmantot iespēju un par jaunu atsākt savu karjeru, reizē izliekoties, ka viņai ir tikai 26 gadi.

POPULĀRĀKĀS FILMAS

Nejaukais es 3
Nejaukais es 3
Nejaukais es 3
Gru un minionu komanda atgriezīsies animācijas filmā "Nejaukais es 3", jo tikai viņiem (un superslepenajai organizācijai) ir pa spēkam notvert ļaundari Baltazaru Bretu! Un ko domājies - Gru satiks savu dvīņubrāli Dru!
Līgavas māsas
Līgavas māsas
Līgavas māsas
Producenta Džada Apatova („Pēkšņi stāvoklī”, „Nevainīgs 40 gadu vecumā”) un līdzautores Kristenas Vīgas filma, kurā viņa atveido arī galvenās līgavas māsas Enijas lomu. Enijas uzdevums ir sarīkot savai labākajai draudzenei Lilianai un pārējām līgavas māsām spilgtu un neaizmirstamu vecmeitu atvadu pasākumu. Enijas dzīve ir īsts juceklis. Taču uzzinot, ka viņas labākā draudzene ir saderinājusies, viņa piekrīt būt par Lilianas galveno līgavas māsu. Lai gan pamesta un izputējusi, Enija cenšas ielauzīties...
Meiteņu ceļojums
Meiteņu ceļojums
Meiteņu ceļojums
Senu draudzeņu grupiņa jau sen nav sanākusi kopā. Viena no viņām – Raiena ir dzīvesstila guru, kuru kā galveno oratori uzaicina uzstāties festivālā Ņūorleānā, un viņa izlemj uz turieni ņemt līdzi arī savas draudzenes Sašu, Lisu un Dinu. Aizbraucot uz turieni, viņas sāk uzdzīvot, risināt savas mīlas dilemmas (gan vecās, gan jaunās) un atklāj arī savu mežonīgo pusi!
Lielās Pēdas dēls
Lielās Pēdas dēls
Lielās Pēdas dēls
Ādams, savrups trīspadsmitgadnieks, uzsāk pārdrošus meklējumus, lai atrastu savu sen pazudušo tēvu. Izrādās, ka viņa tēvs ir leģendārais Lielā Pēda, kurš slēpjas mežos, lai paglābtu sevi un savu ģimeni no korporācijas "HairCo.", kas grib veikt zinātniskos eksperimentus ar viņa īpašo DNS. Tēvs un dēls pavada laiku kopā, atgūstot nokavēto un atklājot, ka arī Ādamam piemīt īpašas spējas, kādas viņam ne sapņos nebija rādījušās. Diemžēl abi vēl nenojauš, ka "HairCo." jau min viņiem uz papēžiem.

PĀRRAIDES BĒRNIEM

Ķepu patruļa
Ķepu patruļa
Ķepu patruļa
Raiders vada glābšanas dienesta komandu, kura sastāv no 6 dažādiem kucēniem.
Cūciņa Pepa
Cūciņa Pepa
Cūciņa Pepa
Pepa ir jauka cūciņa, kas dzīvo ar savu mazo brāli Džordžu, kā arī sivēnu mammu un tēti. Pepas mīļākās nodarbes ir spēļu spēlēšana, pucēšanās, laiskošanās un rotaļāšanās dubļainās peļķēs. Viņas piedzīvojumi allaž beidzas laimīgi, skaļi un rukšķīgi skanot smiekliem.
Mazie kaķi
Mazie kaķi
Mazie kaķi
Jauka multfilma par mazajiem kaķiem, kuri iepazīst pasauli.
Dusmīgie putni. Mazulīši
Dusmīgie putni. Mazulīši
Dusmīgie putni. Mazulīši
Dusmīgo putnu multfilma par mazajiem zilajiem putnu mazuļiem.

Pārcel saturu uz TV ekrānu ar vienu klikšķi

Izmanto Straumētāju un baudi pilnīgu brīvību, aizstājot TV pulti ar savu mobilo telefonu. Pārnes saturu un TV ekrānu un turpini lietot telefonu citām vajadzībām.