TU VĒL NEESI IZMĒĢINĀJIS TVPLAY PREMIUM?

  •  simtiem filmu
  • ​  populārākie seriāli Latvijā un pasaulē
  • ​  sirsnīgas multfilmas un raidījumi bērniem
  • ​  aizraujošas dokumentālās filmas
  •  sporta tiešraides un raidījumi TVPlay Ģimenes pakā
 

PĒDĒJIE PIEVIENOTIE

Tumšākie prāti
Tumšākie prāti
Tumšākie prāti
Pēc tam, kad nezināms vīruss ir iznīcinājis lielāko daļu pusaudžu, bet pārējie ir iemantojuši pārdabiskas spējas, tiek izveidotas speciālas nometnes, kurās tiek turēti un pētīti dzīvi palikušie. Tiem, kuriem ir palaimējies izbēgt no nometnēm vai tajās nenokļūt, veido dumpinieku grupu, kura ir gatava cīnīties pret esošo valsts sistēmu.
Grizlijs un lemingi
Grizlijs un lemingi
Grizlijs un lemingi
Kanādas nacionālajā parkā grizlijlācis vārdā Grizlijs katru dienu sacenšas ar 16 negantiem lemingiem.
Trauksme Kobrai 11. Lielceļa policija
Trauksme Kobrai 11. Lielceļa policija
Trauksme Kobrai 11. Lielceļa policija
Uz Vācijas lielceļiem valda mežonīgs ātrums, kā arī bīstami cilvēki un bandas. Vīri no vienības "Kobra 11" cenšas ieviest kārtību šajā bīstamajā vidē.
Amulets
Amulets
Amulets
Pēc traģiskas mātes nāves, trīs māsas uzzina, ka viņām visām ir maģiskas-raganu spējas.

IEMĪĻOTĀKIE SERIĀLI

Sievišķīgās atriebības
Sievišķīgās atriebības
Sievišķīgās atriebības
Seriāls vēsta par 4 sievietēm - Oiju, Mervi, Pelinu un Arzu, un 4 vīriešiem - Serhanu, Edipu, Tailanu, Mehmetu. Katram no viņiem ir savi noslēpumi, kuri nu sāk lēnām atklāties.
Viss pa jaunam
Viss pa jaunam
Viss pa jaunam
Seriāls stāstīs par mūsdienīgu vīrieti, kurš veido veiksmīgu karjeru lielā uzņēmumā, baudot lielpilsētas šiku, tās izklaides un atpūtas iespējas. Tomēr ikdienai lielpilsētā ir arī ēnas puse – nemitīgs stress un trauksme, līdz viņš piedzīvo kādu negaidītu pavērsienu, kas liek jaunajam vīrietim saprast, ka ir jāievieš izmaiņas savā dzīvē.
Draugi
Draugi
Draugi
Seriāla centrā ir seši jauni, jautri un apburoši jauni cilvēki – trīs sievietes un trīs vīrieši, kas kopīgi risina savas problēmas, pļāpā par mīlas lietām un izklaidējas. Pa reizei daži no viņiem ir kaimiņi, daži kādreiz bijuši pāris, daži ir sāncenši, bet daži cer uz kopīgu nākotni. Patiesībā Reičelas, Monikas, Fēbes, Čendlera, Džoija un Rosa attiecības ir tik sarežģītas, ka pāris vārdos nemaz nav aprakstāmas. Tikai viens ir skaidrs un neapšaubāms – viņi ir labākie un uzticamākie draugi, kas vienmēr var...
Viņas melo labāk
Viņas melo labāk
Viņas melo labāk
Stāsts par četrām sievietēm – Margaritu, Martu, Jolantu un Kristīni, kuras apzinās sevi nevis kā iekāres objektus, bet gan kā sievietes, kuras tiecas pēc īstas un mūžīgas mīlestības. Taču, kā zināms, mīlestībai vajadzīgas divas sirdis. Kad parādās trešā – draud briesmas, tiek piedzīvoti meli, atklāti sirds noslēpumi un sapņi, nodota draudzība. Risks, adrenalīns un ilgas pēc patiesas mīlestības - tas viss un vēl vairāk tiek piedzīvots šajā seriālā.

POPULĀRĀKĀS FILMAS

Ciemos pie Elisas
Ciemos pie Elisas
Ciemos pie Elisas
Vientuļās mammas Elisas dzīve iegūst negaidītu pavērsienu, kad viņa izmitina pie sevis trīs jaunus vīriešus.
Nameja gredzens
Nameja gredzens
Nameja gredzens
13. gadsimts, bagātās un varenās baltu pagānu zemes ir iekārojams mērķis arī Romai. Īpaši Zemgale, kura kontrolē tirdzniecības ceļus un nekad nepakļaujas nevienam. Pāvesta bastards Maksis ir gatavs iesaistīties cīņā par iespēju valdīt Zemgalē. Nodevīgi tiek noindēts valdnieks Viesturs. Taču varas gredzens un tiesības valdīt tiek jaunajam Namejam. Pieredzes trūkumam un nodevībai Namejs liek pretī drosmi. Vai Namejs un viņa tauta kļūs par leģendu?
Mošķu ģimenīte
Mošķu ģimenīte
Mošķu ģimenīte
Višbounu ģimene ne tuvu nav ideāla. Kādu vakaru mamma pierunā viņus aiziet uz masku balli, bet izrādās – maskas ir tikai viņiem! Ballītē ļaunā ragana viņus nolād, un katrs pārvēršas par savu karnevāla varoni. Mamma Emma kļūst par vampīru, tētis Frenks par Frankenšteina mošķi, meita Feja par no galvas līdz kājām apsaitētu mūmiju, dēls Makss par spalvainu vilkati. Viņiem jākļūst par laimīgu ģimeni vai arī... uz mūžu jāpaliek par mošķiem.
Nejaukais Es
Nejaukais Es
Nejaukais Es
Mīlīgā mazpilsētiņā atrodas melna māja ar nedzīvu zālāju. Kaimiņi pat nenojauš, ka zem mājas atrodas milzu paslēptuve. Sīku pakalpiņu armijas apsargāts, Grū kaldina plānus lielākajai laupīšanai pasaules vēsturē. Viņš ir iecerējis nolaupīt Mēnesi. Jā, Mēnesi! Grū patīk viss ļaunais. Bruņojies ar samazināšanas lāzeru, sasaldēšanas staru un dažnedažādiem kaujas transporta līdzekļiem braukšanai pa zemi un pa gaisu, viņš iznīdē visu, kas gadās ceļā, līdz kādu dienu ceļā gadās trīs bārenītes ar apbrīnojamu...

PĀRRAIDES BĒRNIEM

Ķepu patruļa
Ķepu patruļa
Ķepu patruļa
Raiders vada glābšanas dienesta komandu, kura sastāv no 6 dažādiem kucēniem.
Sūklis Bobs Kvadrātbiksis
Sūklis Bobs Kvadrātbiksis
Sūklis Bobs Kvadrātbiksis
Ātrās ēdināšanas restorāna virtuves sūkļa piedzīvojumi zemūdens pasaulē.
Mazie kaķi
Mazie kaķi
Mazie kaķi
Jauka multfilma par mazajiem kaķiem, kuri iepazīst pasauli.
Mans mazais ponijs. Draudzība ir brīnums
Mans mazais ponijs. Draudzība ir brīnums
Mans mazais ponijs. Draudzība ir brīnums
Poniju karaļvalstī princese Rītausma ir uzņēmusies atbildību par Zvaigznīti, mācot tai visu labāko, ko zina par draudzību Poniju ciemā. Par Zvārgulītes draugiem kļūst poniji Ābolīte, Lentīte, Melodija, Varavīksne un Rozīte. Ikviena no viņām atklāj katra savu draudzības aspektu, un kopā ir kā viens vesels. Visus ponijus neparastajā Poniju karaļvalstī ik dienas gaida daudzi piedzīvojumi.

Pārcel saturu uz TV ekrānu ar vienu klikšķi

Izmanto Straumētāju un baudi pilnīgu brīvību, aizstājot TV pulti ar savu mobilo telefonu. Pārnes saturu un TV ekrānu un turpini lietot telefonu citām vajadzībām.

Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti