Līga Krūmiņa

Tehniskā departamenta direktore

liga.krumina@tele2.comLīga palīdz Tele2 attīstīties un augt jau kopš 2000. gada. Pēdējos 6,5 gadus Līga ir Tele2 Tehniskā departamenta direktore. Līga ir veiksmīgi realizējusi pilnu tīkla infrastruktūras nomaiņu, tādējādi uzbūvējot Baltijā modernāko mobilo sakaru tīklu. Par savu līdz šim lielāko profesionālo panākumu Līga uzskata pusgada laikā uzcelto 4G tīklu ar Latvijā plašāko pārklājumu, lai Tele2 zibenīgais mobilais internets būtu pieejams jau 90% iedzīvotāju.
 
Līgas profesionālā interese ir saistīta ar jaunākajām tehnoloģijām, kas ļauj cilvēku ikdienu padarīt ērtāku un interesantāku. 
 
Līga ir ieguvusi Inženierzinātņu maģistra grādu telekomunikācijās Rīgas Tehniskajā universitātē. Nesen Līga nolēma pilnveidot savu izglītību ar uzņēmumu un organizāciju vadības zināšanām Rīgas Biznesa Skolā, iegūstot MBA grādu.
 
Līga kopā ar savu ģimeni – vīru un divām meitām – aktīvi iesaistās ātruma skrituļslidošanā, kā arī labprāt kopā ar draugiem apmeklē koncertus, teātrus un šefpavāru organizētas meistarklases.

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti