Darbs Tele2

Nosūti savu CV

Ja neatradi brīvu vakanci, kura tevi interesētu, atsūti mums savu CV. Mēs to izskatīsim un, kad būs pieejama atbilstoša vakance, sazināsimies ar Tevi.

Nav norādīts - Vārds Uzvārds
Nav norādīts - Kontakttālrunis
Nav norādīts - E-pasta adrese
Nav pareizs - E-pasta adrese
Formāti: PDF, DOC, līdz 2MB.

Puse Latvijas iedzīvotāju ir izvēlējušies Tele2

Puse Latvijas iedzīvotāju ir izvēlējušies Tele2 kā savu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju, padarot Tele2 par vadošo mobilo sakaru operatoru Latvijā balss klientu skaita ziņā!


 

230 draudzīgi un atsaucīgi kolēģi

Tele2 strādā 230 draudzīgi un atsaucīgi kolēģi, kuri dara aizrautīgu un izaicinājumiem piepildītu darbu – mobilo sakaru nozare un tehnoloģijas mainās tik strauji!


 

Tele2 ir viens no ātrāk augošajiem mobilo sakaru operatoriem Eiropā

Tā kā Tele2 strādā deviņās valstīs un ir viens no ātrāk augošajiem mobilo sakaru operatoriem Eiropā, uzņēmums paver arī iespējas strādāt kopā ar kolēģiem no citām valstīm vai doties pieredzes apmaiņā un iegūt unikālu starptautisku pieredzi.

 

Sadarbība ar LIAA

Lai veicinātu jaunu kompetenču attīstību, SIA "Tele2" piedalās apmācību projektā „Pārtikas nozarē nodarbināto apmācības – konkurētspējas veicināšanai” (līguma Nr. L-APA-10-0029).

Lai veicinātu jaunu kompetenču attīstību, SIA "Tele2" piedalās apmācību projektā „Metodes individuālās un grupas radošās domāšanas atraisīšanai” (līguma Nr. L-APA-10-0016).