Biznesam  |  Blogs  | 
LV LV
Saņem izdevīgu piedāvājumu
15.06.2022

Džeza vasara sākas ar “Rīgas Ritmi 2022”

Tele2 klientiem, piesakoties Mans Tele2 sadaļā “Tele2 komplimenti”, ir iespēja saņemt 25% atlaidi divu biļešu iegādei uz festivāla koncertiem. Festivāls norisināsies no 30. jūnija līdz 2. jūlijam.
Rīgā uzstāsies džeza grandu supergrupa “Modern Standards Supergroup”, kura sastāvā ir Billy Cobham, Randy Brecker un Bill Evans, globālās mūzikas apvienība “Ayom” no Portugāles, amerikāņu dziedātājs Clark Beckham, grupa “Very Cool People” ar dziedātāju Paulu Saiju, britu dziedātājs, multiinstrumentālists Xantoné Blacq un citi mākslinieki.

Galvenie festivāla koncerti notiks Rīgas Doma dārzā.

• 30. jūnijā uzstāsies “Modern Standards Supergroup” un “Very Cool People” kopā ar Paulu Saiju
•1. jūlijā koncrtēs “Ayom” un Clark Beckham. Dubultkoncertu sākums plkst. 20.00.

Biļešu tirdzniecības portālā aula.lv jau ir uzsākta biļešu pārdošana.

30. jūnijā un 1. jūlijā festivāla apmeklētāji būs gaidīti arī mākslas centrā “Noass” uz AB dambja, kur darbosies “Jersika Stage”.

• 30. jūnijā plkst. 18.00 tiks piedāvāti gan vinila DJ seti, gan režisora Emīla Alpa dokumentālā filma “Renesanses laika cilvēks” par seno instrumentu meistaru Kasparu Putriņu. Plkst. 20.00 Steve Reich skaņdarba “Electric Counterpoint” atskaņojumu uz klavesīna un programmas “Codex Faenza” atskaņojumu uz klavicimbalas piedāvās Ieva Saliete. Savukārt plkst. 22.00 uzstāsies amerikāņu bundzinieks, konkursa “Riga Jazz Stage 2022” laureāts Domo Branch ar savu trio.
•1. jūlijā jau no plkst. 18.00 viesi tiks sagaidīti ar vinila DJ setiem un dokumentālo kino, bet plkst. 20.00 “Hammond” ērģeļu skaņām ļauties aicinās “Atis Andersons Organ Trio”. Plkst. 21.00 elektrodžeza ballīti neo-fusion stilistikā spēlēs grupa “Lupa”, bet vakaru plkst. 22.00 noslēgs ekspresīvais britu džeza, fanka un soulmūzikas dziedātājs un multiinstrumentālists Xantoné Blacq ar savu kvartetu.

Oficiālās festivāla jam sesijas kopā ar “AG Trio” notiks “Riga Jazz Lounge” bārā viesnīcā “Radisson Blu Latvija”. Pirms tām plānoti arī “Rīgas Ritmi 2022” programmas koncerti – 30. jūnijā uzstāsies itāļu ģitārists Daniele Mammarella kopā ar latviešu kolēģi Reini Jauno, bet 1. jūlijā – itāļu dziedātāja, konkursa “Riga Jazz Stage 2022” laureāte Valentina Fin. Koncertu sākums plkst. 20.00, un ieeja tajos būs bez maksas. 29. jūnijā turpat notiks arī festivāla ieskaņas pasākums, kuru plkst. 20.00 uzsāks Domo Branch kopā ar “AG Trio”.

Festivāla mājaslapa: http://www.rigasritmi.lv
Biļešu iegāde: www.aula.lv
Dalīties ar rakstu

Te ir labs piedāvājums tiem, kas vēl nav pie Tele2

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.

Sūtīt
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti