Biznesam  |  Blogs  | 
LV LV
× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit
22.07.2022

Ar jaunu SIM kartes iepakojumu “Tele2” samazinās plastmasas apjomu par 1 tonnu gadā

Daudzpakalpojumu uzņēmums “Tele2” visiem klientiem Latvijā ir sācis izsniegt SIM kartes ar jaunu iepakojumu. Šāds lēmums ļaus samazināt plastmasas daudzumu, kas tiek izmantots SIM karšu ražošanā, par aptuveni 50 % jeb vairāk nekā 1 tonnu gadā. Kopumā katru gadu uzņēmums klientiem izsniedz aptuveni pusmiljonu jaunu SIM karšu, kas līdz šim bija ievietotas vizītkaršu izmēra plastmasas ietvarā.
“Uzņēmumu ilgtspējas centieniem jāiet roku rokā ar uzņēmuma pamatdarbību, jo tikai tā iespējams dot pienesumu vienlaikus gan uzņēmumam, gan sabiedrībai kopumā. Rūpējoties par apkārtējo vidi, mēs modernizējam mobilo sakaru bāzes stacijas, kas patērē aptuveni 99 % no kopējā “Tele2” elektroenerģijas patēriņa, lai tās būtu energoefektīvākas. Tāpat šogad ar saules paneļiem aprīkosim aptuveni 20 mobilo sakaru bāzes stacijas, kā arī turpināsim investīcijas pakalpojumu un iekšējo procesu digitalizācijā, kas samazinās iztērētā papīra un degvielas apjomu. Šodien ar gandarījumu varu teikt, ka “Tele2” ir pirmais mobilo sakaru operators Latvijā, kas, rūpējoties par apkārtējo vidi, uz pusi samazinās SIM karšu plastmasas ietvaru jeb iepakojuma izmēru,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs

“Tele2” savos klientu apkalpošanas centros plastmasas maisiņus aizstājis ar papīra maisiņiem, kas ražoti, izmantojot 100 % atjaunojamos energoresursus. Tas būs būtisks plastmasas samazinājums, jo gadā “Tele2” klientiem izdalīto plastmasas maisiņu apjoms veido ap 700 kg. 

“Tele2 AB” grupa ir pirmais mobilo sakaru operators Ziemeļeiropā un Baltijā, kas savā pamatdarbībā ir klimatneitrāls. “Tele2” iepērk 100 % atjaunojamo enerģiju un kompensē atlikušās siltumnīcefekta gāzu emisijas, kas saistītas, piemēram, ar uzņēmuma automašīnām. “Tele2” iepērk Latvijā ražotu elektroenerģiju no 100 % atjaunojamajiem energoresursiem. Ņemot vērā pandēmijas izraisītos ierobežojumus un biznesa klientu apkalpošanu attālinātā režīmā, “Tele2” ir izdevies par aptuveni 15 % samazināt degvielas patēriņu. Vēl gadu iepriekš samazinājums bija pat 60 %. 
Dalīties ar rakstu

Meklē izdevīgu piedāvājumu?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti