Biznesam  |  Blogs  |  RU
21.02.2019

ZZ Čempionāta 2019. gada sezona paies skolēnu un skolotāju līderprasmju attīstības zīmē

19. februārī sākas pieteikšanās skolēnu gaidītākajam gada notikumam – ZZ Čempionātam (ZZČ), kas ir lielākās sporta un prāta spēles skolēniem ne vien Latvijā, bet arī visā Baltijā. Šogad, savā 13. sezonā, ZZ Čempionāts uzsvaru liks uz Latvijas jauno līderu attīstību. Ikviens tā dalībnieks varēs gūt apliecinājumu savām stiprajām pusēm un parādīt, ka tiecas pēc sasniegumiem.

Kopumā iepriekšējos ZZ Čempionātos ir iesaistījušies vairāk nekā viens miljons skolēnu, skolotāju, vecāku, atbalstītāju un organizatoru. Šajā sezonā gaidāmas izmaiņas apbalvošanas sistēmā: finālā tiks apbalvoti astoņi 1. vietas ieguvēji – viena komanda katrā vecuma grupā. Katru dienu tiks noteikti dienas līderi, bet viena klase, kas visā čempionātā būs ieguvusi visvairāk punktu, saņems Grand Prix jeb absolūtās uzvarētājas goda titulu. Grand Prix ieguvējs tiks noteikts, skaitot kopā mājasdarbā, Pusfinālā un Finālā iegūtos punktus.
 
“ZZ Čempionāts ir mūsu vērienīgākā ilggadējā sociālā iniciatīva, ar kuru ne vien stiprinām un veidojam skolēnos pārliecību, cik svarīga ir vienota un saliedēta komanda, bet arī veicinām un attīstām līderu prasmes. ZZČ faktiski kalpo par jauno līderu kalvi, kas palīdz veidot mūsu sabiedrību uzņēmīgāku, drosmīgāku un darboties spējīgāku,” saka Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.
 
Čempionāts paredzēts klašu komandām no 5. līdz 12. klasei vairākos posmos, kulmināciju sasniedzot Finālā, kas no 23. līdz 25. maijam norisināsies sporta kompleksā “333” Ropažu novada Sila Priedēs. Finālā pulcēsies ap 15 000 skolēnu jeb 540 spēcīgākās un radošākās klases no visas Latvijas. Sacensības norisināsies starp komandām 5.–6. klašu, 7.–9. un 10.–12. klašu grupā.
 
Pieteikšanās jeb mājasdarba posms sākas 19. februārī. Pretendēt uz vietu ZZČ Pusfinālā varēs visas tās klašu komandas, kuras reģistrēsies www.zzcemptionats.lv un izpildīs mājasdarbu līdz 17. marta plkst. 23:59. Šogad klasēm būs jāveic mājasdarbs, kurā ir jāizdomā “uzvaras kustība” – unikāli dejas soļi, un jāiemūžina tie 15 sekunžu garā video. Līdzīgi kā pagājušogad Pusfināls norisināsies digitāli. Savukārt finālā piedalīsies tās klases, kas vislabāk būs veikušas Pusfināla uzdevumus.
 
Šogad pirmo reizi tiks organizēts arī Solo čempionāts, kas norisināsies pēc ZZČ Pusfināla. Tajā skolēni varēs brīvprātīgi izpildīt uzdevumus, kā arī saņemt balvas. Tādējādi arī tiem, kuri čempionātā nepiedalās ar klasi, būs iespēja parādīt sevi kā līderi, risinot dažādus uzdevumus. Solo čempionāta uzvarētājs balvā saņems pilnībā apmaksātu divu nedēļu angļu valodas nometni Portugālē.
 
Plašāka informācija par pieteikšanos spēlēm un ZZ Čempionāta 13. sezonas mājasdarbu atrodama https://www.zzcempionats.lv.
 
Vadīt tik grandiozu pasākumu kā ZZ čempionāta 13. sezonas fināls galvenajam tā organizatoram un ilggadējam atbalstītājam mobilo sakaru operatoram Tele2 palīdzēs Ropažu novada pašvaldība.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti