Biznesam  |  Blogs  |  RU
15.04.2014

Viens no pirktākajiem viedtelefoniem - Latvijas Just5 Spacer

Esam priecīgi paziņot, ka tieši Latvijas zīmola “Just5” viedtelefons “Just5 Spacer” ir viens no pirktākajiem viedtelefoniem Latvijā, liecina “Tele2” pārdošanas dati. “Just5 Spacer” ir pieejams “Tele2” klientu apkalpošanas centros kopš pagājušā gada nogales un ātri ieguvis iedzīvotāju atzinību, iekļūstot “Tele2” pārdotāko viedtelefonu TOP5. 

 

“Priecājamies, ka mūsu klienti ir novērtējuši Latvijas uzņēmuma veikumu, izrādot lielu interesi par jauno viedtelefonu. “Just5 Spacer” īpaši izdevīgā cena, lielais skārienjutīgais ekrāns un “Android” operētājsistēma ir vieni no galvenajiem iemesliem, kāpēc iedzīvotāji dod priekšroku iegādāties šo viedtelefonu,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

 

“Mums ir liels prieks par “Just5 Spacer” modeļa pārdošanas rezultātiem! Esam pateicīgi tiem iedzīvotājiem, kuri, izvēloties viedtālruni, priekšroku atdevuši Latvijas zīmolam, kā arī mūsu sadarbības partnerim “Tele2” par tirdzniecības iespējām plašājā “Tele2” klientu apkalpošana centru tīklā.” saka “Just5” valdes loceklis Dmitrijs Maceraļiks.

 

Pašlaik “Tele2” klientu apkalpošanas centros visā Latvijā pirktākie viedtelefonu modeļu TOP5 (alfabētiskā secībā): “Huawei Ascend P6”, “Just5 Spacer”, “Nokia Lumia 520”, “Samsung Galaxy Core”, “Samsung Galaxy Trend Plus”.

 

Pašlaik Tele2” tīklā viedtelefonu lietotāju skaits ir sasniedzis jau 300 000 jeb 30% no kopējā klientu skaita. Salīdzinājumam pirms pieciem gadiem, 2009. gadā, “Tele2” tīklā viedtelefonu lietotāju skaits bija 10 000 jeb 1% no kopējā klienta skaita.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti