Biznesam  |  Blogs  |  RU
8.11.2013

Viedtelefonu apdrošināšana iegūst aizvien lielāku popularitāti

Lai pasargātu sevi no neparedzētiem finanšu izdevumiem, iedzīvotāji aizvien biežāk izvēlas apdrošināt jauniegādāto telefonu vai datoru, liecina “Tele2” apkopotie dati.

 

Jau kopš pagājušā gada sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA mēs piedāvājam ceļojuma apdrošināšanu ar īsziņas palīdzību, taču šogad speram soli tālāk un piedāvājam iespēju apdrošināt telefonu vai datoru tā iegādes brīdī.

 

 

“Priecājamies, ka “Tele2” mobilo ierīču apdrošināšana ir guvusi iedzīvotāju atzinību! Visbiežāk iedzīvotāji izvēlas apdrošināt viedtelefonu, kura cena ir robežās no 100 līdz 250 latiem. Skatoties pēc ražotāja, visvairāk apdrošina “Samsung”, “LG” un “Sony” viedtelefonus,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis. “Ņemot vērā līdzšinējo tendenci, paredzu, ka jau nākamgad katrs desmitais iedzīvotājs, iegādājoties jaunu mobilo telefonu, izvēlēsies to apdrošināt. Būtisku apdrošināšanas pakalpojuma pieaugumu nodrošinās arī tas, ka kopš šodienas “Tele2” piedāvā apdrošināt telefonus arī uzņēmumiem!”

 

Pretēji telefona vai datora garantijai, kura sedz tikai zaudējumus, kas radušies konstatējot ierīces defektu, apdrošināšana būs spēkā arī gadījumos, ja ierīcei bojājumi radīsies nepilngadīga bērna nepārdomātas rīcības vai trešo personu ļaunprātīgas darbības dēļ, kā arī dzīvnieku neparedzamas uzvedības rezultātā, un tā būs spēkā 12 mēnešus. Telefonu vai datoru kopā ar apdrošināšanu var iegādāties ikvienā no 44 “Tele2” klientu apkalpošanas centriem 22 Latvijas pilsētās. Ja apdrošinātā ierīce ir jāremontē, pazūd vai tiek nozagta, klientam vienmēr vispirms jāzvana uz BALTA pa telefonu 675 333 75.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti