Biznesam  |  Blogs  |  RU
20.09.2017

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2”, esot inovatīvam uzņēmumam, ar šī gada septembri piedāvā iespēju par aktuālām “Tele2” vakancēm un uzņēmuma ikdienas dzīvi uzzināt caur lietotnes “Messanger” botu. Sarunas laikā potenciālajam darba ņēmējam tiek piedāvāta iespēja uzreiz nosūtīt savu kontaktinformāciju, kandidējot uz konkrētu vakanci. Jaunieviestais čata bots jeb čatbots Ieva ar interesentiem sarunājās caur Facebook “Tele2” lapu. Šī ir jauna tendence personālvadībā, ko Latvijā ieviesuši vien daži lielākie un progresīvākie darba devēji, tādējādi atvieglojot un modernizējot darbā pieteikšanās procesu.

“Uzņēmumi arvien vairāk konkurē savā starpā par labākajiem darbiniekiem, tāpēc ieguvēji būs tie, kas spēs darbiniekus piesaistīt inovatīvos un neierastos veidos. Ievērojot jaunākās tendences personālvadības jomā, tagad arī “Tele2” ir starp tiem pasaules uzņēmumiem, kas ikdienas komunikācijai ievieš  čatbotu  kā darbinieku piesaistes rīku. Uzņēmuma kultūra padara mūs par nozares izaicinātājiem, meklēt jaunus risinājumus un attīstīt savu darbinieku potenciālu. Esam  vieni no pirmajiem, kas Latvijā ievieš šo tehnoloģiju un ticam, ka tādejādi varēsim  piesaistīt  līdzīgi  domājošus darbiniekus -  erudītus, radošus un uz inovācijām orientētus,“ stāsta Aija Bite-Ozere, Tele2 Personālvadības departamenta direktore.
 
Čatbots “Tele2” Facebook lapā darbojas kopš šī gada 1.septembra un sarunā ar to jau ir iesaistījušies vairāk nekā 300 interesentu, savukārt 58 potenciāli darba ņēmēji  ir iesūtījuši savu kontaktinformāciju tālākai saziņai ar Tele2 personāla atlases daļu. Papildu čatbotam, uzņēmums šobrīd strādā pie pilnīgi jauna darbinieku piesaistes un atlases procesa, kas būs balstīts uz mūsdienīgākajām tehnoloģijām, izmantojot jaunākās rekrutēšanas tendences. Tāpat pilnībā tiks mainīta arī darbinieka iepazīstināšana ar darbu programma.
 
Kopumā “Tele2” strādā 280 darbinieku. Uzņēmums ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijā pārdošanas speciālistu ziņā – gandrīz puse jeb 130 darbinieku strādā “Tele2” centros visā Latvijā un “Tele2” korporatīvo klientu apkalpošanas centrā “Tele2 Bizness”. “Tele2” šogad saņēmis arī Labklājības Ministrijas piešķirto Ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu, jo tas kā atbildīgs darba devējs nodrošina motivējošu darba vidi, veicinot darbinieku izaugsmi, darba un brīvā laika līdzsvarošanu, kā arī organizē īpašus pasākumus savu darbinieku ģimenēm. “Tele2” šogad ieguvis arī sudrabu Ilgtspējas indeksā, saņemot atzinību par uzņēmuma darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni.
 
Lai personīgi iepazītos ar čatbotu Ievu darbībā, nāc uz “Tele2” Facebook lapu, vai uzreiz iesaistes sarunā caur lietotni “Messanger”: https://www.messenger.com/t/IevanoTele2.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti