Biznesam  |  Blogs  |  RU
18.01.2017

“Tele2” un “Vodafone” paziņo par sadarbību

“Tele2 AB” grupa un “Vodafone” paziņo par jaunu vienošanos, kuras ietvaros abi mobilo sakaru operatori ir uzsākuši sadarbību pakalpojumu sniegšanā globālām un starptautiska mēroga kompānijām Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā.

Jaunā vienošanās paredz, ka “Tele2” nodrošinās “Vodafone” ar savu sakaru tīklu un pakalpojumiem Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā. “Tele2” sniegs arī klientu attiecību vadības pakalpojumus “Vodafone” starptautiskajiem korporatīvajiem klientiem, kuru galvenā mītne vai filiāles atrodas Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā – valstīs, kur “Tele2” ir izveidotas ciešas attiecības ar uzņēmuma klientiem. Jaunās partnerības ietvaros “Tele2” nodrošinās arī saviem starptautiska mēroga korporatīvajiem klientiem Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā pieeju dažādiem “Vodafone Global Enterprise” sniegtajiem pakalpojumiem. 
 
Plaša starptautiska saziņa mūsdienās ir nozīmīga daudziem sekmīgiem uzņēmumiem. Partnerība ar “Vodafone” ļaus mums sadarboties starptautisko korporatīvo klientu apkalpošanā, kur mēs nodrošināsim “Vodafone” ar pakalpojumiem mūsu tirgos Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā, tai pat laikā sniedzot iespēju saviem klientiem izmantot arī “Vodafone” globālos pakalpojumus. Šī ir sadarbība, kuru vēlamies attīstīt,” stāsta Alisone Kirkbī (Allison Kirkby), “Tele2 AB” grupas vadītāja.
 
“Priecājos, ka “Tele2 AB” Grupa un “Vodafone” uzsāk sadarbību, kuras ietvaros “Vodafone” starptautiskajiem korporatīvajiem klientiem Latvijā būs pieejami “Tele2” pakalpojumi un Latvijā labākā un modernākā mobilo sakaru tīkla priekšrocības. Šī sadarbība paver iespējas “Tele2” pakalpojumu attīstībai, izmantojot partneru plašo starptautisko infrastruktūru,  saka “Tele2” Latvijā valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.
 
“Sadarbība ar “Tele2” nodrošinās mūsu globālajiem korporatīvajiem klientiem no Zviedrijas, Latvijas un Lietuvas piekļuvi mūsu ekspertīzei un “Vodafone Global Enterprises” produktiem un pakalpojumiem. Esmu gandarīts par “Tele2” pievienošanos mūsu Partneru tirgu ģimenei un ļoti pozitīvi raugos uz mūsu attiecību attīstību nākotnē, piebilst Djego Massidda (Diego Massidda), “Vodafone  Partneru tirgus izpilddirektors.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti