Biznesam  |  Blogs  |  RU
6.03.2013

Tele2 tīklā jau 200 000 viedtelefonu lietotāju!

Esam patīkami pārsteigti un priecīgi, ka jau 200 000 jeb 20% no kopējā Tele2 klientu skaita ir viedtelefonu lietotāju!

 

Tele2 klientu apkalpošanas centros viedtelefonu pārdošana pērn palielinājās par 25%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, un visticamāk šāds pieaugums saglabāsies arī šogad. 

 

 

Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis: "Analizējot pārdošanas tendences, paredzam, ka tāpat kā pasaulē kopumā arī Latvijā 2013.gads būs pirmais gads, kad viedtelefonu pārdošanas apjoms pārsniegs parasto mobilo telefonu pārdošanas apjomu. Jau pašlaik Latvijā no katriem desmit nopirktajiem telefoniem pieci ir viedtelefoni. Mūsuprāt, tas ir skaidrojams ar to, ka arvien vairāk iedzīvotāju vēlas izmantot viedtelefonu plašās iespējas, īpaši mobilo internetu, savukārt mēs nodrošinām atbilstošu piedāvājumu – ne tikai izdevīgākos tarifu plānus viedtelefoniem ar iekļautu datu pārraidi, bet arī cenas ziņā pieejamus jaunākos viedtelefonus.”

 

Tāpat Jānis Spoģis uzskata, ka nākamo gadu laikā līdz ar mobilā interneta straujo attīstību iedzīvotāji arvien vairāk priekšroku dos viedtelefonu iegādei – pēc “Tele2” aplēsēm 2015.gadā viedtelefoni varētu veidot jau 75% no kopējā mobilo tālruņu tirdzniecības apjoma. Neskatoties uz to, parastajiem mobilajiem telefoniem tirgus perspektīvas būs arī turpmāk, jo būs iedzīvotāju grupas, kuras dos priekšroku tikai šādiem telefoniem, piemēram, vecāka gada gājuma cilvēki. 

 

 

Pašlaik Tele2 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā pirktākie viedtelefonu modeļi ir: LG Optimus L7, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S III Mini un Sony Xperia GO. Savukārt populārākie parastie telefona modeļi ir: Nokia 302, Nokia Asha 306, Nokia Asha 300 un Samsung S5610.

 

Tele2 pārdošanas dati liecina, ka kopumā pieaug pieprasījums gan pēc vienkāršākiem un cenas ziņā pieejamākiem, gan augstākās klases viedtelefoniem. Iedzīvotāji dod priekšroku mobilajiem telefoniem ar lielākiem, kvalitatīvākiem un skārienjutīgiem displejiem un labākām kamerām. Pieejamās aplikācijas kļūst arvien grafiski bagātākas un apjomīgākas, tādēļ īpašu uzmanību gūst viedtelefoni ar jaudīgiem procesoriem. Interesanti, ka cilvēki biežāk izvēlas tālruni nevis pēc ražotāja, bet operētājsistēmas, t.i., izvēli veic starp tiem tālruņiem, kuri ir aprīkoti ar konkrēto operētājsistēmu. Tālruņi ar Android sistēmu piedzīvo strauju popularitātes pieaugumu Latvijā. 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti